مدیرعامل صبا فولاد خلیج فارس خبر داد:

فروردین طلایی صبا فولاد خلیج فارس با ثبت 7 رکورد جدید / تولید صبا فولاد خلیج فارس به ظرفیت اسمی رسید

کدخبر : 19083

با ثبت هفت رکورد در فروردین ماه 1400 و با انجام موفقیت‌آمیز آزمون PGT(تضمین عملکرد) در فروردین ماه در شرکت صبا فولاد خلیج فارس این شرکت به ظرفیت اسمی طراحی شده دست یافت و راه خود را برای دستیابی به ظرفیت اسمی سالانه تولید هموار کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی شرکت صبا فولاد خلیج فارس ، مهندس سعید بزرگی مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس  با اعلام خبر انجام موفقیت آمیز آزمون PGT و عرض تبریک به خانواده بزرگ صندوق بازنشستگی به عنوان سهامداران اصلی این شرکت ، اظهار داشت : در ابتدا از اعضای محترم هیات مدیره ، مدیران، روسا، مشاوران ، کارکنان و کارگران خدوم شرکت و پیمانکاران این مجموعه که با همت و همدلی خود این موفقیت بزرگ را به ثبت رسانیدند ،  قدردانی و تشکر می کنم.

بزرگی افزود:  با انجام موفقیت‌آمیز آزمون PGT(تضمین عملکرد) و تولید موفق در شرکت صبا فولاد خلیج فارس  در فروردین ماه این شرکت به ظرفیت اسمی طراحی دست یافت و با ثبت یک فروردین طلایی ، راه خود را برای دستیابی به ظرفیت اسمی سالانه تولید هموار کرد. 

مدیرعامل صبا شرکت صبا فولاد خلیج فارس  تاکید کرد :  با همت والای کارکنان خدوم شرکت صبا فولاد  این موفقیت بزرگ به ثبت رسید و در کنار این ثبت رکورد بزرگ ، 6 رکورد دیگر نیز تحقق پیدا کرد .

بزرگی در معرفی 7 رکورد ثبت شده در فروردین ماه 1400 در شرکت صبا فولاد خلیج فارس افزود : ثبت 4 رکورد تولید روزانه ، ثبت رکورد تولید PGT  ، ثبت رکورد تولید ماهیانه و در نهایت رکورد بارگیری محصول در کشتی صادراتی همه ی 7 رکورد ثبت شده در فروردین ماه 1400 می باشد که یک اتفاق بزرگ در تاریخ صبا فولاد خلیج فارس است .

بزرگی ضمن ابراز خرسندی از انجام موفق آزمون PGT  با حفظ همه اصول اولیه یک تولید در کنار ملزومات قانونی و اداری و  همچنین حفظ توصیه ایمنی و محیط زیستی خاطر نشان کرد: در راستای کسب این موفقیت بزرگ لحظه ای کیفیت فدای کمیت نشده و محصول منحصر به فرد شرکت صبا فولاد که همان برکیت گرم می باشد با حفظ کیفیت  و با کمیت مدنظر PGT به تولید رسید .

وی در پایان از حمایت های مدیران وزارت کار و رفاه اجتماعی ، مدیران صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران هلدینگ صبا انرژی در راستای تحقق این مهم تقدیر و تشکر نمود .

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه