توزیع ۱۰،۰۰۰ بسته‌ کمک معیشتی توسط شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس

کدخبر : 19219

شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس همزمان با لیالی پر فیض قدر اقدام به توزیع گسترده بسته‌های کمک معیشتی در شهرستان های جنوبی استان بوشهر می‌کند.

به گزارش رصد اقتصادی: بر اساس اعلام دبیرخانه شورای راهبردی، شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس، تعداد 10 هزار بسته اقلام کمک معیشتی به ارزش بیشاز 50 میلیارد ریال را در دهه پایانی ماه مبارک رمضان در شهرستان های جنوبی استان بوشهر توزیع می‌ کند.

شایان ذکر است از آغاز فراگیری اپیدمی کرونا در کشور، تاکنون بیش از ۱۱ هزار بسته اقلام کمک‌ معیشتی شامل اقلام خوراکی وبهداشتی توسط این شورا تهیه و از طریق نهادهای حمایتی در شهرهای عسلویه، جم، کنگان و دیر توزیع شده است و این چهارمینمرحله از توزیع این دسته اقلام است که به 10 هزار خانواده اهداء می‌شود.

دبیرخانه شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس همچنین یادآور شد « به منظور توزیع عادلانه و هماهنگ این بسته‌ها ،همانند سال‌های گذشته، این اقلام زیر نظر کمیته‌ای متشکل از نمایندگان ائمه جمعه فرمانداری‌ها، کمیته امداد امام خمینی (ره)، سپاهپاسداران، ادارات بهزیستی و دفتر نماینده محترم مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی توزیع خواهد شد

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه