صعود ارزشمند فولاد خراسان و جایزه ملی برای قطب سوم فولاد کشور

کدخبر : 19562

مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان از ارتقای جایگاه این شرکت بزرگ صنعتی در جمع برترین شرکت ها در حوزه مدیریت انرژی خبر داد.

به گزارش  رصد اقتصادی ، کسری غفوری، با اعلام این که مجتمع فولاد خراسان در راستای مسئولیت اجتماعی خود در قبال منابع و سرمایه‌های ملی و نیز تعهد به سیاست های کلی کشور در زمینه مدیریت منابع سرزمینی، موفق شد با صعود در ارزیابی‌های دبیرخانه ملی جایزه مدیریت انرژی، تندیس نقره‌ای دوستاره‌ی این جایزه را از آن خود کند، افزود: ما به لطف خداوند و تعهد و مسئولیت شناسی همکاران مان توانسته ایم با مدیریت مصارف انرژی، به ویژه در صنعت انرژی بری مانند فولاد، سهمی جدی در بهره وری منابع داشته باشیم. 

وی خاطرنشان کرد: ارتقای سطح بهره وری انرژی در یک سال گذشته و تداوم روند بهبود عملکرد شرکت در حوزه استفاده از انرژی، جای خوش‌وقتی و امیدواری دارد و نشان می دهد فولاد خراسان درکنار اهمیت به افزایش تولید، منافع عمومی را به خوبی مراقبت می کند. و این وجه بارزی از توانمندی، بلوغ سازمانی و تعهد اجتماعی بزرگ ترین قطب صنعتی شرق کشور است.

غفوری با قدردانی از تلاش مسئولانه همکاران در استفاده صحیح و اصولی از منابع، اهتمام بخش‌های مختلف شرکت به کاهش مصرف انرژی را ارزشمند و شایسته تقدیر دانست و از همکاران خواست با استمرار مشارکت در این زمینه، سهم ارزنده خود را در حفاظت از داشته‌های سرزمینی و مخیط زیست ارتقا بخشند.

گفتنی است بنا بر اعلام دبیر اجرایی جایزه ملی «مدیریت انرژی» مجتمع فولاد خراسان در آخرین ارزیابی این جایزه، ضمن صعود رتبه و ارتقای سطح مدیریت انرژی، توانست در حوزه «فرایند های انرژی بر»، برای نخستین بار تندیس نقره‌ای دوستاره‌ی این جایزه را به خود اختصاص دهد.

 

 

منبع:روابط عمومی فولاد خراسان

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه