تقدیر از کارکنان نمونه اردیبهشت ماه «فولاد خراسان»

کدخبر : 20435

تقدیر از کارکنان نمونه اردیبهشت ماه «فولاد خراسان»دنیای معدن -در پی دستور مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و با هدف ایجاد انگیزه و تشویق کارکنان پرتلاش عضو خانواده بزرگ فولاد خراسان، برنامه ماهانه قدردانی از کارکنان نمونه با اعلام دومین گروه از کارکنان نمونه امسال اجرایی شد.

به گزارش رصد اقتصادی ، دومین فهرست کارکنان نمونه عضو خانواده بزرگ فولاد خراسان، که با ارزیابی عملکرد ماه اردیبهشت حاصل شده است، امروز 22 خردادماه از سوی معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت اعلام شد.

بر اساس این فهرست، آقایان: امیر باری (کارخانه گندله سازی)، علیرضا شیردل (کارخانه احیا مستقیم)، احسان سیدآبادی (مدیریت اتوماسیون و ابزار دقیق)، علی زردی (کارخانه نورد)، علی قدسی (کارخانه فولادسازی) و علی موذنی پناه (از شرکت پیمانکاری «گل فیروزه») به عنوان کارکنان نمونه شرکت در ماه گذشته برگزیده شده اند.

گفتنی است با دستور کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، فرایند ارزیابی عملکرد کارکنان شرکت و انتخاب کارکنان نمونه تدوین و مقرر شده که بر اساس شاخص های اعلام شده هر ماه تعدادی از کسانی که حائز بیش ترین امتیاز در این فرایند هستند مورد قدردانی قرار گیرند.

مراسم تجلیل از کارکنان نمونه همه ماهه با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به کارکنان منتخب در دفتر مدیریت عالی شرکت، برگزار می شود.

 

دنیای معدن

 

   

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه