تقدیر از کارکنان نمونه اردیبهشت ماه «فولاد خراسان»

کدخبر : 20529

در پی دستور مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و با هدف ایجاد انگیزه و تشویق کارکنان پرتلاشِ عضو خانواده بزرگ فولاد خراسان، برنامه ماهانه قدردانی از کارکنان نمونه با اعلام اسامی دومین گروه از این همکاران متعهد اجرا شد.

به گزارش رصد اقتصادی ، دومین فهرست ماهانه کارکنان نمونه عضو خانواده بزرگ فولاد خراسان در سال ۱۴۰۰، که با ارزیابی عملکرد اردیبهشت ماه حاصل شده است، روز ۲۲ خردادماه از سوی معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت اعلام شد.

بر اساس این فهرست، آقایان: امیر باری (کارخانه گندله سازی)، علیرضا شیردل (کارخانه احیا مستقیم)، احسان سیدآبادی (مدیریت اتوماسیون و ابزار دقیق)، علی زردی (کارخانه نورد)، علی قدسی (کارخانه فولادسازی) و علی موذنی پناه (از شرکت پیمانکاری «گل فیروزه») به عنوان کارکنان نمونه شرکت در ماه جاری برگزیده شده اند.

گفتنی است با دستور کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، فرایند ارزیابی عملکرد کارکنان شرکت و انتخاب کارکنان نمونه تدوین و مقرر شده که بر اساس شاخص های اعلام شده هر ماه تعدادی از کسانی که حائز بیش ترین امتیاز در این فرایند هستند مورد قدردانی قرار گیرند.

مراسم تجلیل از کارکنان نمونه، همه ماهه با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد در دفتر مدیریت عالی شرکت برگزار و با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به کارکنان منتخب، از ایشان تجلیل می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: