مردم، سرنوشت چهار ساله کشور را رقم می‌زنند

کدخبر : 20555

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، مشارکت مردم در انتخابات را موجب سنگین‌تر شدن مسئولیت منتخبین دانست و گفت: برای هر مسلمان و هر کسی که ایران را دوست دارد، مشارکت در انتخابات یک تکلیف روشن است.

به گزارش رصد اقتصادی ، منصور یزدی زاده مشارکت تمام عیار مردم در انتخابات را موجب سنگین‌تر شدن مسئولیت منتخبین دانست و گفت: برای هر مسلمان و برای هر کسی که ایران را دوست دارد، مشارکت در انتخابات یک تکلیف روشن است و نقشی اساسی در سرنوشت کشور دارد همچنانکه حضرت امام خمینی (ره) فرمود: میزان رأی مردم است.

وی ضمن دعوت از تلاشگران ذوب آهن اصفهان، دست اندرکاران صنعت فولاد و آحاد مردم جهت مشارکت فعال در انتخابات پیش رو، افزود: در این انتخابات، سرنوشت کشور برای چهار سال رقم می‌خورد که زمان کمی نیست و بدیهی است که نباید نسبت به سرنوشت خودمان بی‌تفاوت باشیم.

یزدی زاده گفت: حضور فعالانه در انتخابات توسط مردم، نوعی اتمام حجت با کسانی است که زمام امور اجرایی را عهده دار می‌شوند و بار مسئولیت آنها را نسبت به خواسته‌ها و مطالبات به حق مردم، سنگین‌تر می‌کند لذا با مشارکت تمام عیار می‌توان انتظار بهبود شرایط را داشت.

 

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری جهت مشارکت حداکثری و ناامید ساختن دشمنان این نظام مقدس، اظهارکرد: صرف نظر از گرایشات به حزب، گروه یا فرد خاص، این مشارکت گسترده است که ارزش بسیاری برای میهن اسلامی مان دارد و نه تنها سرنوشت ما بلکه آینده نسل‌های بعدی نیز متأثر از این انتخابات مهم است.

 

منبع: روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه