مدیر کنترل کیفی شرکت سپهر الکتریک :

محصولات فولاد مبارکه در ایران حرف اول را می‌زند

کدخبر : 20584

​مدیر کنترل کیفی شرکت سپهر الکتریک گفت: در ایران هیچ شرکتی قادر به تولید ورق‌هایی با کیفیت فولاد مبارکه نیست و فولاد مبارکه حرف اول را می‌زند و استفاده از محصولات این شرکت باعث ایجاد مزیت رقابتی در شرکت سپهر الکتریک شده است.

سید علی اکبر حاجی میرصادقی، مدیر کنترل کیفی شرکت سپهر الکتریک  با اشاره به فعالیت این شرکت در حوزه تولید لوازم خانگی اظهار کرد: در مجموع از کیفیت محصولات فولاد مبارکه رضایت داریم و امیدواریم کیفیت محصولات این شرکت به صورت مستمر افزایش یابد.

وی افزود: اگرچه گاه محصولات این شرکت با برخی مشکل به دست ما می‌رسیده اما هر زمان به این شرکت در این باره اطلاع رسانی کردیم به سرعت رسیدگی و تصمیمات لازم اتخاذ شده است.

مدیر کنترل کیفی شرکت سپهر الکتریک در پاسخ به این سوال که آیا استفاده از محصولات فولاد مبارکه باعث ایجاد مزیت رقابتی برای این شرکت شده است یا خیر اظهار کرد: قطعا همینطور است. در ایران هیچ شرکتی قادر به تولید ورق‌هایی با کیفیت فولاد مبارکه نیست و فولاد مبارکه حرف اول را می‌زند.

شایان ذکر است شرکت فولاد مبارکه در اردیبهشت ماه سال جاری موفق به ثبت رکورد کیفی سازی محصولات در تاریخ شکل گیری این شرکت شد. بر این اساس  همزمان با رشد چشمگیر تولید بالاترین بازده کیفی محصولات  در نواحی فولاد سازی، نورد گرم، نورد سرد و فولاد سبا به دست آمد که منجر به کسب رکورد ۹۱% در کل شرکت و بهبود ۲% نسبت به سال قبل شد که در شرکت فولاد مبارکه رکورد محسوب می شود.

 

ایراسین

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: