پیام تبریک مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به هشتمین رییس جمهور منتخب مردم ایران

در سایه تحولات سیاسی، حرکت رو به جلوی صنعت تسریع خواهد شد

کدخبر : 20696

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی، پیروزی رییس جمهور منتخب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی را تبریک و تهنیت گفت و تداوم موفقیت ایشان را در عرصه صیانت از حقوق ملت ایران خواستار شد.

به گزارش رصد اقتصادی: متن کامل پیام فرشاد مقیمی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات ریاست جمهوری، تجلی ناب حضور مردم شریف  ایران  در صیانت از میهن است و برگزاری سیزدهمین دوره از  انتخابات  پرشکوه آن در سال ۱۴۰۰ با حضور مومنانه ملت، نمونه روشن انسجام ملی را به نمایش گذاشت و در این برهه حساس، ضمن تقویت امنیت ملی، منافقان و دشمنان این مرز و بوم را ناامید کرد و تلاش‌های مذبوحانه آنان را بی‌اثر ساخت.

مجموعه کارکنان و کارگران مومن و متعهد گروه صنعتی  ایران خودرو  و خانواده‌هایشان که همواره در صحنه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی،  عشق  به  ایران اسلامی  را معنا کرده‌اند نیز دوشادوش سایر اقشار جامعه، به دعوت رهبر محبوب خود لبیک گفته و سهم خود را در حماسه باشکوه انتخابات ۲۸ خردادماه ادا کردند.

مایه مسرت است که در سایه این حضور ارزشمند، جنابعالی موفق به کسب رای اعتماد ملت شدید. این انتخاب را به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و حضرتعالی که با قبول مسوولیت، صیانت از  حقوق  ملت را عهده‌دار شده‌اید، تهنیت می‌گویم و تداوم توفیق را برایتان مسالت دارم.

گروه صنعتی ایران خودرو، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان صنعتی در کشور امیدوار است، در سایه تحولات سیاسی داخلی منبعث از  قانون  اساسی، روند حرکت رو به جلوی این صنعت تسریع شود و در سایه حمایت‌های رییس جمهوری، ظرفیت‌های مکتوم و پوشیده‌ای که می‌تواند در خدمت توسعه این بخش از  صنعت  کشور باشد، بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: