تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ وهنر شهرستان لنجان در ذوب آهن اصفهان

کدخبر : 20823

تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ وهنر شهرستان لنجان در ذوب آهن اصفهاندنیای معدن -آیین تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان لنجان با حضور این فرهیختگان ، حجت الاسلام والمسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر ، حجت الاسلام و المسلمین معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، فرهاد نیک نام رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان لنجان ، مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ، آیت الله رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی و تعدادی از دیگر مسئولین ذوب آهن اصفهان در تالار آهن این مجتمع عظیم صنعتی بر گزار شد .

  به گزارش رصد اقتصادی ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از مدیر عامل ذوب آهن اصفهان به جهت مشارکت در تجلیل از هنرمندان شهرستان لنجان تقدیر نمود و گفت: اساس خلقت بشر، بر مفاهیمی استوار است که ریشه در فرهنگ قرآنی ما مسلمانان دارد . چنانچه سبک زندگی ایرانی اسلامی را خوب ترویج نماییم باعث بالندگی می شود ومشکلات جامعه با رشد نهاد خانواده حل خواهد شد و در نهایت هدایت انسان که منظور اصلی دین می باشد محقق می گردد که در این راستا نهادهایی از قبیل مسجد و دانشگاه بایستی نقش محوری خود را ایفا نمایند.

معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان نیز به سنخیت فرهنگ ،هنر و صنعت پرداخت و گفت : در هر جامعه ای که از توسعه متوازن برخوردار است ، صنعت ، هنر و فرهنگ با هم توسعه می یابند و در نهایت موجب بالندگی جامعه می شوند .

وی افزود : ذوب آهن اصفهان همواره مشارکت در برنامه های فرهنگی وهنری و حمایت از اصحاب هنر و فرهنگ را به عنوان مسئولیت اجتماعی خود در اولویت قرار داده است که امیدوارم مراسم امروز فصل جدیدی در توسعه این همکاری ها باشد .

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن نیز در این مراسم گفت : در هر برهه از زمان که صنایع و کارخانجات از رونق اقتصادی خوبی برخوردار بوده اند ،هنر و فرهنگ نیز رونق مضاعفی پیدا نموده است و امیدواریم این ارتباط خوب وارزشمند که طی سالیان متمادی وجود داشته کماکان به قوت خود ادامه داشته باشد و باعث اعتلای ایران عزیز شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان لنجان نیز از همکاری روابط عمومی ذوب آهن اصفهان در برگزاری این مراسم قدردانی کرد و گفت : مجموعه بزرگ صنعتی ذوب آهن همواره در ابعاد مختلف فرهنگی و هنری یار و یاور اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان لنجان بوده است .

وی افزود : در این مراسم بدلیل محدودیت مکان وشرایط شیوع بیماری کرونا امکان دعوت از همه هنرمندان را نداشتیم که باید از آنها عذر خواهی نمود و امیدوارم در برنامه های آینده شاهد حضور همه این عزیزان باشیم .

در پایان این مراسم با حضور مسئولین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و شهرستان لنجان و مسئولین ذوب آهن از هنرمندان این شهرستان با اهدای لوح یادبود ، تجلیل بعمل آمد.

 دنیای معدن

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: