شاهراه اصلی منطقه ویژه اقتصادی پیام آماده بهره برداری است

کدخبر : 21258

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد: با توجه به فعال تر شدن بخش مسافری این فرودگاه و توسعه فعالیت های واحدهای تولیدی و صنعتی در این منطقه، و همچنین ایجاد زیر ساخت ها برای حضور سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی پیام مسیرهای دسترسی به پیام در مسیر توسعه قرار گرفته و شاهراه اصلی این منطقه آماده بهره برداری است.

به گزارش رصد اقتصادی به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، دکتر نادر ثناگو مطلق با اشاره به بازدید مدیر کل راهداری استان از این منطقه و بلوار شاخص 90 متری افزود: در این بازدید مقرر شد که موانع مسیر دسترسی به بلوار شاخص ٩٠ متری که  به عنوان مسیر اصلی دسترسی به ترمینال مسافری و ناحیه های صنعتی محسوب میشود با همکاری اداره کل راهداری استان برطرف شود .  

وی همچنین اضافه کرد: از موضوعاتی که در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی در جهت هدایت به ورودی بلوارشاخص  ٩٠ متری و جانمایی اصولی تلویزیون شهری در مسیر دسترسی به این بلوار بود  که قرار شد اقدامات در این رابطه هر چه سریعتر اجرایی شود.

ثناگو مطلق خاطر نشان کرد: رفع موانع مسیر منتهی به ورودی بلوار و آسفالت شدن این مسیر از دیگر مواردی بود که در بازدید  علی زندی‌فر مطرح و مقرر شد که در خصوص آنها فعالیت هایی انجام شود.

با توجه به وسعت مجموعه پیام بلوار شاخص  90 متری با طول 2300 متر شاهراه اصلی منطقه ویژه اقتصادی پیام محسوب میگردد . 

طبق طرح جامع فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام  این بلوار جهت دسترسی به اراضی بخش توسعه ای منطقه از جمله فاز 4  که شامل 7 زون میباشد ، ترمینال مسافری و دیگر راههای اصلی منطقه طراحی گردیده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه