پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار

کدخبر : 21403

مهندس معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان طی پیامی به شرح ذیل فرارسیدن رسیدن 17 مرداد ماه، روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه و دست اندرکاران حوزه خبر رسانی تبریک گفت.

به گزارش رصد اقتصادی: متن پیام بدین شرح است:

خبرنگاران و اصحاب رسانه به عنوان دیده بان در جامعه عمل می کنند.رصد کردن رویدادها ، پیگیری و انعکاس آن ها به افکار عمومی ، کاری است بسیار دشوار که این عزیزان انجام می دهند .انتقال مفاهیم و معانی به مخاطب یکی از دشوار ترین فعالیت ها در حوزه رسانه به شمار می رود که خبرنگاران محترم در همه عرصه ها همواره در این راه تلاش نموده اند.در حوزه صنعت نیز بی شک فعالیت های بسیار مهمی در کشور انجام شده است و کشور به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده است و انعکاس این فعالیت ها و تبیین نقش آن ها در زندگی مردم توسط رسانه ها انجام می شود.

مقام معظم رهبری می فرمایند : «اگر زحمت شما خبرنگاران نباشد این لحظه ها هرگز ماندگار نمی شود شما آن ها را حفظ می کنید و در اختیار افکار عمومی قرار می دهید. بدون این دوربین ها ، قلم ها و دلسوزی های شما برای تهیه خبر و مطالب ، این کارها مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.»

ما در شرکت فولاد هرمزگان همواره قدردان تلاش و کوشش خبرنگاران محترم و اصحاب رسانه هستیم ، خبرنگاران محترم رسانه های استان هرمزگان و رسانه های ملی اعم از رسانه های عمومی و تخصصی همواره یار و یاور فولاد هرمزگان بوده اند. اینجانب ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و توفیق روزافزون آن ها را از خداوند متعال خواستارم.

عطاالله معروفخانی- مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه