تاکید مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بر حفظ سلامت کارکنان و روند تولید

کدخبر : 21466

منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت در جلسه شورای معاونین بر تامین پایدار مواد اولیه به شیوه های مختلف برای حفظ شرایط تولید تاکید کرد.

به گزارش رصد اقتصادی: وی در این جلسه ، ضرورت تداوم و تسریع در اقدامات لازم جهت صرفه جویی یا کاهش مصرف آب را یادآور شد و گفت : لازم است در بخش های مختلف کارخانه به ویژه خط تولید ، شیوه های مختلف کاهش مصرف آب بررسی گردد و این امر به عنوان اولویت اصلی مدنظر باشد . 
مدیرعامل ذوب آهن با اشاره به قطع برق در کشور و مشکلات ناشی از آن برای مردم گفت : در راستای مسئولیت های اجتماعی تولید حداکثری برق را در نیروگاه های شرکت باید مد نظر داشته باشیم تا بتوانیم در این زمینه یاری رسان مردم باشیم . 
یزدی زاده حفظ سلامت کارکنان در شرایط موج جدید شیوع بیماری کرونا را اولویت اصلی این مجتمع عظیم صنعتی دانست و گفت : بستر سازی جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و توسعه دیگر اقدامات مربوط به مقابله با شیوع این بیماری ، انجام اقدامات لازم برای واکسیناسیون سریع تر کارکنان و فراهم آوردن شرایط کاهش حضور کارکنان در محل کار بدون ایجاد وقفه در فرایندهای مختلف شرکت مواردی است که باید مد نظر کلیه مسئولین و کارکنان ذوب آهن اصفهان باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه