اموال تملیکی

تعیین تکلیف 9 میلیارد تومان کالای رسوبی/ 7.5 میلیون تن خوراک دام به دامداران واگذار شد

کدخبر : 21624

رییس اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان ایلام اظهار کرد: مجموعه اموال تملیکی ایلام از سال گذشته تا پایان مرداد ماه سال جاری توانسته بیش از 9 میلیارد تومان کالا را از طریق اعاده به چرخه تولید بازگرداند.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، نجم‌الدین موسی‌نژاد رییس اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان ایلام اظهار کرد: با عنایت به فرامین مقام معظم رهبری در راستای پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید داخلی و به منظور ایجاد جهش مطلوب در تولید و رفع نیازهای داخلی در شرایط تحریم، این اداره به سهم خود و در حد مقدورات از هر فرصتی برای حمایت از تولید استفاده نموده است.

 

وی افزود: مجموعه اموال تملیکی ایلام از سال گذشته تا پایان مرداد ماه سال جاری توانسته بیش از 9 میلیارد تومان کالا را از طریق اعاده به چرخه تولید بازگرداند.

 

وی ادامه داد: سال گذشته 2.4 تن آرد مصرف ثانویه براساس معرفی نامه جهاد کشاورزی جهت تهیه خوراک دام واگذار شد. همچنین بیش از 5 تن ذرت دامی جهت مصرف بین دامداران، به اتحادیه امور عشایری استان ایلام واگذار گردید.

 

رییس اداره اموال تملیکی ایلام عنوان کرد: در راستای بازگرداندن دام‌های قاچاق به چرخه تولید، فراورده‌های لبنی و گوشتی بیش از 20 هزار راس احشام و بیش از 31 تن مرغ و تخم مرغ مجموعا به ارزش 5 میلیارد و 670 میلیون تومان را به دامداران بومی استان واگذار شد.

 

وی تصریح کرد: در راستای ظرفیت‌های سازمان در جهت پشتیبانی از تولید، در سال جاری نیز علاوه بر بازگشت 2 هزار و 599 راس احشام و 2.7 تن مرغ و تخم مرغ مجموعا به ارزش 3 میلیارد و 620 میلیون تومان به چرخه تولید و مصرف بازگشت.

همچنین بیش از 44 هزار لیتر محموله اسید کلریدریک بر اساس رای مرجع قضایی برای تولید مواد شوینده در اختیارهای واحدهای تولیدی قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه