ذوب‌آهن اصفهان

عنوان نوآوری و پژوهش برتر صنعت فولاد کشور به ذوب‌آهن تعلق گرفت

کدخبر : 24319

در مراسم اختتامیه سمپوزیوم فولاد۱۴۰۰ کیش که ۲۵ آذرماه برگزار شد، طرح درب باتری کک‌سازی با قابلیت انعطاف‌پذیری(فلکسیبل)سمت کک به عنوان طرح برتر فولادی کشور معرفی شد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی ، طرح درب باتری کک‌سازی با قابلیت انعطاف‌پذیری(فلکسیبل)سمت کک، توسط طراحان آن مهدی ظرافتی و مهرداد صابر افقی از تلاشگران مدیریت تولیدات کک و مواد شیمیایی ذوب‌آهن به سومین جشنواره نوآوری‌ها در صنعت فولاد۱۴۰۰ ارسال شده بود.

عباس نجفی‌زاده عضو هییت‌مدیره انجمن آهن و فولاد در این مراسم ضمن موفق ارزیابی نمودن سمپوزیوم و نمایشگاه بین‌المللی فولاد ۱۴۰۰کیش به ارائه نظرات و پیشنهادات خود برای دوره‌های بعدی این دو رویداد بزرگ فولادی کشور پرداخت و اظهار داشت: جامعه دانشگاهی و مدیران صنایع فولادی کشور در چنین برنامه‌هایی به حل مشکلات موجود و توسعه محصولات صنعتی در بخش فولاد می‌پردازند.

در این مراسم از همکاری‌های ذوب‌آهن اصفهان در جریان برگزاری سمپوزیم و نمایشگاه مذکور تقدیر به عمل آمده و تقدیرنامه و تندیس سپاس مربوطه به منصور یزدی‌زاده مدیر عامل ذوب‌آهن اصفهان به عنوان حامی برگزاری نمایشگاه و سمپوزیوم فولاد اهدا شد که محسن زیوه مدیرعامل شرکت پویش بازرگان ذوب‌آهن و عضو هییت‌مدیره ذوب‌آهن اصفهان لوح تقدیر و تندیس مربوطه را دریافت کرد.

شایان ذکر است که طی سه روز برگزاری سمپوزیوم و نمایشگاه فولاد ۱۴۰۰کیش تعدادی از مسئولان کشور و دست‌اندرکاران صنعت فولاد از غرفه ذوب‌آهن اصفهان بازدید کرده و در جریان آخرین تحولات و دستاوردهای تولیدی این شرکت قرار گرفتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه