ایرالکو

رشد 118 درصدی درآمد ایرالکو

کدخبر : 25618

ایرالکو به نسبت هفته گذشته با رشد ۱۱۸ درصدی درآمدزایی همراه بوده و بیش از ۹۰ میلیارد تومان به درآمد های این شرکت افزوده شد.

به گزارش  رصد اقتصادی ، شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در هفته منتهی به ۲۴ دی ماه توانست ریزش درآمدی هفته گذشته را کمی جبران کند تا نبض درآمدزایی در ایرالکو روند نزولی خود را ادامه ندهد.

با نگاهی به جدول درآمدی پایین می توان دریافت که ایرالکو به نسبت هفته گذشته با رشد ۱۱۸ درصدی درآمدزایی همراه بوده و بیش از ۹۰ میلیارد تومان به درآمد های این شرکت افزوده شد.

مجموع درآمد های این شرکت آلومینیومی به ۱۶۶ میلیارد و ۴۹۲ میلیون تومان رسید اما؛ کماکان با سقف ۲۶۹ میلیارتومان درآمد ها که در مردادماه به ثبت رسید، فاصله فراوانی وجود دارد.

در ابتدا باید اشاره داشت که شمش ۹۹,۷۵ این شرکت پر حجم ترین عرضه سبدکالایی این شرکت، در هفته منتهی به ۲۴ دی ماه با ۲ هزارتن از این کالا را به رینگ معاملات آورد و اتفاقا استقبال مشتریان از این کالا عالی بود و تمام این شمش به فروش رسید تا درآمدی ۱۴۹ میلیارد و ۹۱۶ میلیون تومانی عاید شرکت شود.

بیلت

از سوی دیگر، باید اشاره به حجم ۲۰۰ تنی بیلت نیز اشاره داشت که تقاضای ۳۵۰ تنی برای آن به ثبت رسید و شرکت تمام تقاضا ها را به فروش رساند تا درآمد ۱۶ میلیارد و ۵۷۵ میلیون تومانی برای شرکت به ثبت برسد.دنیای معدن

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه