فولاد سفیددشت

​تحقق برنامه تولید 9ماهه با وجود محدودیت های مصرف انرژی در شرکت فولاد سفیددشت

کدخبر : 25651

با وجود وضع محدودیت­های سراسری مصرف برق در تابستان و مصرف گاز طبیعی از اواسط پاییز سال جاری، تلاشگران فولاد سفیددشت در نه ماهه این سال موفق به تولید بیش از 650 هزار تن آهن اسفنجی شدند.

به گزارش رصد اقتصادی ،  مدیر عملیات فولاد سفیددشت با اعلام این خبر افزود: علی رغم وجود محدودیت جدی در مصرف انرژی الکتریکی از تیر ماه تا شهریور ماه و همچنین محدودیت مصرف گاز طبیعی از آبان­ماه و به تبع آن کاهش 25 تا 30 درصدی نرخ تولید در دوره­های یاد شده که در حال حاضر نیز ادامه دارد، به دلیل وضعیت مطلوب تولید در سه ماهه نخست امسال، برنامه نه ماهه تولید محصول در واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت به میزان 100 درصد محقق گردید.

ایمان سلیمانی خاطر نشان کرد: با وجود عزم فولاد سفیددشت مبنی بر تولید 800 هزار تن آهن اسفنجی در سال 1400، پیش بینی می شد وجود موانعی از قبیل همه گیری ویروس کرونا و مهم تر از آن محدودیت مصرف انرژی، تحقق این برنامه را با مشکلاتی مواجه کند که با برنامه­ریزی های صورت گرفته، تعاملات سازنده با مسئولان استانی و تلاش تمامی همکاران، خوشبختانه توانستیم به برنامه تولید محصول در نه ماهه ابتدایی سال دست یابیم.

وی در پایان تصریح کرد: با همت و تلاش کارکنان سخت کوش شرکت و همچنین تأمین انرژی موردنیاز، امید است برنامه تولید 800 هزار تن محصول در پایان سال محقق شود

روابط عمومی شرکت فولاد سفیددشت

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه