فولاد هرمزگان

پیام تبریک مدیرعامل فولاد هرمزگان به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت زهرا(س)

کدخبر : 26035

فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت اختر کائنات ، حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز زن و گرامیداشت روز مادر را خدمت همکاران محترم ، بانوان شاغل در شرکت و مادران و همسران کارکنان گرامی فولاد هرمزگان تبریک عرض می نمایم.

 

به گزارش  رصد اقتصادی؛ فرا رسیدن سالروز ولادت با سعادت اختر کائنات ، حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز زن و گرامیداشت روز مادر را خدمت همکاران محترم ، بانوان شاغل در شرکت و مادران و همسران کارکنان گرامی فولاد هرمزگان تبریک عرض می نمایم.

حضرت زهرا علیها السلام در ایمان و معرفة الله، بندگی خدا و عبادت، بی‌اعتنایی به دنیا و قناعت، ایثار ، همسرداری و تربیت فرزند، حفظ کرامت‌ها و حشمت‌های خاصی که اسلام برای بانوان توصیه نموده است، رعایت ستر و عفاف یگانه و اسوه بود.

و چه اسوه ای بهتر و زیباتر از دخت نبی اکرم(ص) برای بانوان ما.

افتخار ما این است که زنان سخت کوش در کنار مردان دلاور در جبهه اقتصادی جهاد می کنند و چرخ صنعت را به حرکت در می آورند. امیدوارم با همکاری، همفکری ، کار گروهی همراه با تخصص و تجربه و انگیزه ای که در تک تک خواهران سخت کوش در فولاد هرمزگان در کنار مردان تلاشگر وجود دارد بتوانیم پله های تعالی را یک به یک طی نموده و روزهای درخشان تری را برای این شرکت رقم بزنیم.

عطاالله معروخانی

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه