مدیرعامل فولاد هرمزگان:

جشنواره ملی فولاد به دنبال تأمین پایدار صنعت فولاد

کدخبر : 26723

عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، به مناسبت برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در هفته جاری، به توازن و تأمین پایدار در زنجیره فولاد پرداخت و گفت: جشنواره ملی فولاد که هدف «تأمین پایدار در صنعت فولاد» را دنبال می کند، ضرورت دارد به عارضه های زنجیره تامین کالا و خدمات در سطح شرکت ها نیز بپردازد.

به گزارش  رصد اقتصادی ، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، به مناسبت برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در هفته جاری، به توازن و تأمین پایدار در زنجیره فولاد پرداخت و گفت: جشنواره ملی فولاد که هدف «تأمین پایدار در صنعت فولاد» را دنبال می کند، ضرورت دارد به عارضه های زنجیره تامین کالا و خدمات در سطح شرکت ها نیز بپردازد.

به گفته مدیرعامل فولاد هرمزگان، برآوردهای غلط در ذخیره سازی مواد اولیه و قطعات علاوه بر خواب سرمایه باعث زیان برای شرکت شود و همچنین عدم پیش بینی دقیق از مصارف قطعات یدکی استراتژیک و گلوگاهی که دارای ریسک تامین بالای هستند می توانند هزینه های ناشی از توقف را افزایش دهند.

این مدیر فولادی در تحلیلی به مسئله تأمین و توازن در زنجیره صنعت آهن و فولاد و چالش های مربوط به آن پرداخت و پیشنهادات خود را در این مقاله ارائه داد. مشروح این مقاله را در ویژه نامه رسمی سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران بخوانید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: