رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت مطرح کرد؛

حرکت مرکز ارتباطات صمت در مسیر جهاد تبیین با راهیان پیشرفت

کدخبر : 29320

رئیس مرکز ارتباطات وزارت صنعت، معدن و تجارت در بخش ابتدایی نخستین جلسه از سلسله نشست‌های خبری معاونان وزارت صمت در سال جدید با خبرنگاران، با تأکید بر حرکت در مسیر جهاد تبیین با پروژه راهیان پیشرفت، گفت: مرکز ارتباطات صمت برای هم‌افزایی با رهبران فکری جامعه هدف‌گذاری کرده است.

به گزارش  رصد اقتصادی ، حسین زاده‌قشمی در این جلسه که با حضور معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برگزار شد، ضمن بیان این مطلب، افزود: در دوره جدید تا کنون ۱۳ جلسه با سردبیران اقتصادی رسانه‌ها داشتیم که در سه جلسه وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز حضور داشت و در جوی صمیمی به دغدغه‌ها و پرسش‌های فعالان رسانه‌ای پاسخ‌های اقناعی داد.

وی با بیان این‌که سه نشست نیز با حضور خبرنگاران برگزار شده است، اضافه کرد: یک جلسه اختصاصی با مدیران مسئول و مدیران عامل رسانه‌ها داشتیم تا در مسایل و محورهای مهم حوزه صنعت، معدن و تجارت به هم‌افزایی برسیم.

رئیس مرکز ارتباطات وزارت صمت با بیان این‌که پروژه راهیان پیشرفت با بازدید اصحاب رسانه از صنایع بزرگ را به اجرا در آوردیم، گفت: بر همین اساس چهار تور صنعتی برای آشنایی رهبران فکری جامعه با مسایل صنعتی برای اقناع افکار عمومی در سال گذشته برگزار شد و این هفته نیز رؤسای ۲۵ دانشگاه بزرگ و اعضای هیئت علمی را به تور صنعتی دعوت خواهیم کرد.

زاده‌قشمی همچنین تأکید کرد: تورهای بازدید خبرنگاران به تناوب برگزار شده و امسال نیز با جدیت دنبال می‌شود.

وی با بیان این‌که تورها را سال گذشته از صنایع بزرگ شروع کردیم، گفت: امسال شهرک‌های صنعتی نیز در تور راهیان پیشرفت میزبان رهبران فکری هستند و وزارتخانه‌های دیگر را نیز درگیر موضوع می‌کنیم.

رئیس دفتر ارتباطات وزارت صمت با بیان این‌که در سفرهای وزیر صمت، عکاس و خبرنگار حضور خواهد داشت، تصریح کرد: این موضوع در سفرها و بازدیدهای استانی رقم خورده است و در سفرهای خارجی وزیر نیز رقم زده شده و امسال نیز تداوم خواهد داشت.

 

شاتا


 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه