به مناسبت میلاد کریم اهل بیت (ع)

مشارکت مدیران و معاونین شرکت سنگ آهن در طرح اکرام ایتام

کدخبر : 29663

مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق حامی معنوی دوفرزند از مددجویان کمیته امداد شد.

به گزارش رصد قتصادی ؛ مشاور عالی ومدیرحوزه مدیرعامل و جمعی از مدیران و معاونین شرکت سنگ آهن مرکزی با هدف مشارکت در طرح اکرام ایتام با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دیدار کردند.

در این دیدار که مدیر منابع انسانی ، مشاور عالی و مدیر حوزه مدیریت و چند تن دیگر از مسئولین شرکت حضور داشتند ملک ثابت مشاور عالی و مدیر حوزه مدیرعامل شرکت با اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام کمیته امداد امام خمینی (ره) بیان کرد: در همین راستا مدیران و معاونین شرکت سنگ آهن حمایت مالی از یک یا چند یتیم در طول سال عهده دار میشوند.

وی با بیان آنکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی نیز با سرپرستی ۲ فرزند یتیم در این امر مشارکت نموده است،افزود: امیدواریم این امر الگویی برای مشارکت هر چه بیشتر مردم شود.

ملک ثابت ادامه داد: شرکت سنگ آهن بافق به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع) و در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود و جلب مشارکت عمومی از ابتدا تا پایان سال ۱۴۰۱ ماهانه مبلغی معادل صدقات جمع اوری شده از صندوقهای کمیته امداد نیز کمک میکند.

دراین نشست رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بافق ضمن خوش آمدگویی به مسئولان حاضر، گزارشی از عملکرد این نهاد رو بیان و همکاری و مساعدت شرکت سنگ اهن را در انجام امور مختلف خواهان شد .

 

مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه