فولاد امیرکبیر کاشان

نشست مدیران شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با مدیر شعب بانک صادرات استان اصفهان و هیات همراه

کدخبر : 29988

مدیر شعب بانک صادرات استان اصفهان جناب آقای مهدی میری جهرمی به همراه معاونین اعتباری، مالی و اداری و رئیس شعبه مرکزی بانک صادرات شهرستان کاشان با حضور در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با هیات مدیره و مدیرعامل شرکت دیدار و پیرامون توسعه همکاری های مالی گفتگو و رایزنی کردند.

به گزارش  رصد اقتصادی، دراین جلسه، درخصوص تامین منابع مالی پروژه ها در فازهای اول و دوم و همچنین آخرین امکانات بانک صادرات برای اعتبارات اسنادی و تسهیلات برای فولاد امیرکبیر کاشان مطرح شد و رئیس هیات مدیره عنوان کردند ما انتظار خدمات متمایزی از بانک صادرات نسبت به سایرین داریم. با وجود شرایط سختی که بخصوص در چند سال اخیر برای صنایع بوجود آمده، با تلاش بی‌وقفه مدیران و کارکنان این شرکت، فولاد امیرکبیر کاشان تولیدات خود را افزایش داده و خللی در پرداخت تعهدات بانکی و سایر نظام‌ها نداشته‌ایم و همچنین اظهار داشتند همکاری با بانک‌ها فرصتی کلیدی در راستای توسعه می باشد و باید از این فرصت بهترین بهره را کسب نمود. وی ضمن تمایل به توسعه کمی و کیفی همکاری‌های تجاری فی‌مابین، بانک صادرات را یک شریک در کنار فولاد امیرکبیر کاشان توصیف نمود و بر بالابردن سطح ارتقای همکاری و تعاملات و ایجاد زمینه ارتباط دو سویه تاکید کرد.

گفتنی است، در این جلسه مدیران دو بنگاه اقتصادی کشور، ضمن مذاکره و بیان نقطه نظرات، راه های توسعه و تقویت روابط و همکاری‌ های آتی را مشخص نمودند.

 

روابط عمومی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه