عطاالله معروفخانی؛

ثبت رکورد های جدید کیفی در شرکت فولاد هرمزگان

کدخبر : 32129

مدیرعامل فولاد هرمزگان از ثبت رکوردهای جدید کیفی در تولید تختال در پیشرفته ترین کارخانه تولید تختال کشور خبر داد.

به گزارش رصد اقتصادی ، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان با تاکید بر عمل به رهنودهای مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای کیفیت کالای ایرانی، ارتقای کیفیت تختال های تولیدی در فولاد هرمزگان را از استراتژی های اصلی این شرکت خواند.

وی ثبت دو رکورد پی در پی جدید تولید تختال کیفی در اسفند ماه 1400 به میزان 99.37% و در فروردین 1401 به میزان 099.45% نشان از اراده فولاد هرمزگان بر کیفی سازی محصولات دارد.

معروفخانی همچنین بر بهود کیفی ذوب های ریخته گری شده اشاره کرد و گفت: در این بخش نیز میانگین درصد ذوب مطابق سفارش مشتری در سال ۱۴۰۰ برابر 99.87٪ بوده که افزایش قابل تجهی داشته است

وی با اشاره به آزمون تکمیلی مایع نافذ که برای اولین بار به طور صنعتی در کشور جهت شناخت عیوب زیر سطحی در تختال های تولیدی در این شرکت برنامه ریزی و اجرایی شده گفت: در این بخش میانگین درصد تختال سالم در سال ۱۴۰۰ برابر با 99.68٪ است.

مدیرعامل فولاد هرمزگان در ادامه نتایج به دست آمده را حاصل تعریف پروژه های بهبود و نیز تعریف اقدامات استراتژیک سالیانه، بروزرسانی روش ها و استاندارد نوین بازرسی تختال، استفاده از تجربیات موفق در سطح هولدینگ فولاد مبارکه در قالب انتقال دانش فنی، ارتباط نزدیک با مصرف کنندگان و مشتریان فولاد هرمزگان و دریافت بازخورد کیفی مستمر جهت تعریف بهتر و هدفمند برنامه های ارتقا کیفیت محصولات دانست.

وی با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان تختال در بازارهای جهانی محدود هستند و رقابت شدید در این عرصه وجود دارد تصریح کرد: تولید تختال با کیفیت مطلوب از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای در فولاد هرمزگان برخوردار است و شرکت هایی در رقابت موفق خواهند بود که بتوانند با کمترین هزینه باکیفیت ترین تختال را تولید و عرضه کنند.

معروفخانی در پایان افزود: بر این اساس ترسیم ماموریت استراتژیک فولاد هرمزگان، مبنی بر تولید تختال با کیفیت مطلوب و با قیمتی رقابتی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

خبرداغ روز

‍‍‍
ارسال نظر: