سازمان مدیریت صنعتی

دومین کنگره بین المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران برگزار می‌شود

کدخبر : 32862

سازمان مدیریت صنعتی با مشارکت دانشگاه شهید بهشتی و موسسه چشم انداز مدیریت تراز جهانی، "دومین کنگره بین المللی چشم انداز مدیریت کلاس جهانی در ایران" را برگزار می‌کند.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، این کنگره با محوریت "توسعه ایران در تراز جهانی" در تاریخ 13 تیر ماه 1401 با حضور اساتید مجرب داخلی و بین المللی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

مدیریت کلاس جهانی (WCM) یکی از مفاهیم مهم و تاثیرگذار در چند سال اخیر است که وسعت و ضرورت تغییرات بنیادین در حال رخداد در سازمان ها را در همه ابعاد نشان می دهد. 

مدیریت کلاس جهانی، نظر به نوع خاص طراحی ، سازمان ها را در بازار جهانی در هر رقابتی موفق می کند زیرا از نظر کیفیت، زمان انتظار، انعطاف پذیری، نوآوری، هزینه، خدمات فروش و خدمات پس از فروش طبق استاندارد در کلاس جهانی باید از هر رقیبی بهتر باشد یا با او برابری کند. 

سازمانی که مدیریت کلاس جهانی را اجرا کرده و مدال تراز جهانی را بدست آورده ، سازمانی است که می تواند در یک محیط رقابت بین المللی و جهانی به نحوی رقابت کند که نه فقط اکنون، بلکه در آینده هم بقا داشته باشد. بنابراین نه تنها باید به عوامل رقابتی یک سازمان توجه کرد، بلکه باید بر عوامل داخلی نیز تاکید نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه کنگره ۸۸۶۰۴۲۲۲ داخلی ۳۱۴۲ - ۳۱۷۲ -۳۰۱۶ -۳۱۵۱ یا پست الکترونیک conf@imi.it تماس حاصل فرمایید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: