کدخبر : 6661

نوروز جشن تحول به احسن الحال، جشن شادی و شکوفایی، جشن همدلی و هم پیمانی، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان با زمزمه یا مقلب القلوب است

           
 
  

 

پیام تبریک مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به مناسبت فرارسیدن نوروز نوروز جشن تحول به احسن الحال، جشن شادی و شکوفایی، جشن همدلی و هم پیمانی، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان با زمزمه یا مقلب القلوب است. با عرض تبریک و شادباش، فرا رسیدن نوروز سال ۱۳۹۹ که با ماه های رجب و […]

 

 

پیام تبریک مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به مناسبت فرارسیدن نوروز


نوروز جشن تحول به احسن الحال، جشن شادی و شکوفایی، جشن همدلی و هم پیمانی، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان با زمزمه یا مقلب القلوب است.
با عرض تبریک و شادباش، فرا رسیدن نوروز سال ۱۳۹۹ که با ماه های رجب و شعبان و به ویژه مبعث پیامبر بزرگوار اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) مقارن شده است را به خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان تبریک عرض می کنم. همچنین از تلاش، همدلی و همراهی یکایک شما همکاران ارجمند که در شرایط سخت تحریم، کمبود مواد اولیه و شیوع بیماری کرونا در پایان سال، با همتی جانانه و ایثاری مجاهدانه، ضمن تولید محصولات جدید، رکورد تازه ای در تولید شرکت با دو کوره بلند ثبت نمودید، صمیمانه سپاسگزارم و قدردان زحمات یکایک شما عزیزانم و از درگاه خداوند متعال، سالی سرشار از سلامتی، موفقیت، بهروزی و شادمانی برای شما عزیزان و خانواده های محترمتان آرزومندم.
امید است در آغاز سال جدید با سرلوحه قرار دادن برنامه ها و تلاش در جهت ارتقاء جایگاه شرکت در صنعت کشور، شاهد موفقیت های روزافزون باشیم.
منصور یزدی زاده
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

آنچه دیگران میخوانند :
    ‍‍‍
    روی خط رسانه