در پنجمین کارگروه فعال سازی معادن کوچک مقیاس استان خراسان جنوبی صورت گرفت:

کدخبر : 9808

پنجمین کارگروه احیاء و فعال سازی معادن کوچک مقیاس استان خراسان جنوبی با هدف بررسی مسائل و مشکلات معادن غیر فعال حوزه آهن استان با حضور مدیران و کارشناسان سازمان صمت استان، کارشناسان و نمایندگان مجتمع محدوده های اکتشافی خراسان جنوبی و جمعی از معدن داران استان برگزار شد.

به گزارش رصد اقتصادی  و به نقل از روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، پنجمین کارگروه احیاء و فعال سازی معادن کوچک مقیاس استان خراسان جنوبی با هدف بررسی مسائل و مشکلات معادن غیر فعال حوزه آهن استان با حضور مدیران و کارشناسان سازمان صمت استان، کارشناسان و نمایندگان مجتمع محدوده های اکتشافی خراسان جنوبی و جمعی از معدن داران استان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه بهره برداران معادن هماتیتی حوزه شهرستان های بشرویه و طبس ( معادن زبرکوه طبس، دیهوک وکرند) به بیان مشکلات خود پرداختند که مقررشد در راستای تجمیع ذخایر کوچک منطقه به منظور توجیه اقتصادی، بحث فعال سازی معادن از طریق جذب سرمایه گذار انجام پذیرد.
بررسی مشکلات معدن آهن پارس و معدن آهن حنار از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود که مقرر شد ظرف یک ماه آینده نسبت به انتخاب پیمانکار و فعال سازی این معادن اقدام شود.
گفتنی است؛ در راستای طرح احیاء و فعال سازی معادن کوچک مقیاس تاکنون 5 جلسه این کارگروه در حوزه معادن مس، کرومیت و آهن استان برگزار شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه