کدخبر : 14364

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: قیمت سکه نسبت به دیروز ۶۳۵ هزار تومان ارزان شد. چنانچه قیمت دلار با همین روند کاهش یابد انتظار می‌رود که قیمت طلا و سکه فردا هم ارزان‌تر شود.

سکه در بازار امروز افت قیمت جالبی داشت . قیمت سکه در بازار با افت قیمت مواجه شد . سکه امروز حدود 630 هزار تومان ارزان شد . جزئیات دقیق قیمت سکه در بازار را در ادامه می خوانید .

 

خبر مهم : راز طلاق همسر دوم محمدرضا شجریان فاش شد + علت طلاق 

 

 

 

با کاهش قیمت دلارو رسیدن آن به کانال ۳۰ هزار تومان، قیمت سکه و طلا ارزان شد. طبق آخرین گزارش‌ها، قیمت دلار فردایی به ۳۰ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده است. قیمت طلا هم تحت تاثیر کاهش قیمت دلار، کاهش قیمت انس جهانی و میزان تقاضا افت کرد است. با این وضعیت آیا می‌توان به روند کاهشی قیمت طلا دل امیدوار بود؟

 


خبرداغ : تجاوز به محبوبه با دوربین روشن + عکس


 

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با تجارت‌نیوز گفت: چنانچه قیمت دلار با همین روند کاهش یابد انتظار می‌رود قیمت طلا و سکه فردا هم ارزان شود. امیدواریم با کاهش ادامه‌دار قیمت طلا آرامش به بازار برگردد و مردم بتوانند مانند سال‌های گذشته به راحتی مصنوعات طلا بخرند.

 

ابراهیم محمدولی افزود: امروز قیمت طلای 18 عیار نیز با افت 54 هزار تومانی به قیمت یک میلیون و 387 هزار تومان رسید. قیمت سکه هم امروز دوباره با کاهش 635 هزار تومانی با قیمت 15 میلیون و 360 هزار تومان معامله شد.

 

او با اشاره به قیمت انواع طلا اظهار کرد: نیم سکه با قیمت هشت میلیون و 500 هزار تومان خرید و فروش شد. ربع سکه با قیمت پنج میلیون و 700 هزار تومان معامله شده است. سکه گرمی هم امروز با قیمت دو میلیون و 950 هزار تومان فروخته شده است.

 

خبر داغ و جنجالی : دلار فردا ارزان می شود / پیش بینی ریزش قیمت دلار در بازار | سه شنبه 29 مهر

 

 

محمدولی درباره وضعیت خرید و فروش طلا گفت: فعلا در بخش مصنوعات طلا خرید و فروشی وجود ندارد. اکثر خریداران یا طلای آب شده یا سکه می‌خرند.

 

 

تجارت نیوز 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه