نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | چهارشنبه 14 آبان | 99/8/14

کدخبر : 14898

نرخ روز دلار سکه طلا و ارز را در روز چهارشنبه به صورت لحظه ای با ما دنبال کنید .

 

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | چهارشنبه 14 آبان | 99/8/14

 

 

 

خبر داغ : نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | پنجشنبه 15 آبان | 99/8/15

 

 

 

 

افزایش 200 تومانی قیمت دلار و یورو / دومین نرخ ارز صرافی ملی 99/8/14

 

نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز چهارشنبه پس از انتخابات آمریکا برای دومین بار اعلام شد و بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل ۲۰۰ تومان افزایش یافت و بهای دلار به رقم ۲۸ هزار و ۷۸۰ تومان رسید.

امروز چهارشنبه 14 آبان نرخ ارز در صرافی ملی برای دومین بار پس از انتخابات آمریکا اعلام شد.

بر این اساس قیمت دلار برای فروش در صرافی ملی، 28780 تومان اعلام شد. اما برای نرخ خرید دلار در این صرافی رقم صفر تعیین شد. قیمت دلار در بانک مرکزی ۴۲۰۰ تومان قیمت خورده است.

قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی 33350 تومان اعلام شده؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی صفر قیمت خورده است. بهای یورو در بانک مرکزی نیز 4891 تومان تعیین شده است. // تجارت نیوز 

 


خبرداغ : مهدی کوشکی با انتشار یک ویدیو ابروی ریحانه پارسا را برد + فیلم جنجالی


 

آخرین قیمت سکه/اعلام پرریسک‌ترین قطعات سکه برای سرمایه‌گذاری

 

نوسان قیمت سکه در بازار خرید برخی قطعات سکه را با ریسک بالاتری همراه کرده است.

قیمت سکه در حالی دیروز افزایشی قابل توجه را تجربه کرد که طی روزهای اخیر با روندی کاهشی حتی به کانال ۱۲ میلیون تومان نیز ورود کرده بود. بر اساس این گزارش در پایان ساعت کاری بازار دیروز قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی به ۱۴ میلیون و ششصد هزار دلار رسید و بهای سکه طرح قدیم نیز معادل ۱۳ میلیون و پانصد هزار تومان بود .قیمت هر گرم طلای خام ۱۸ عیار نیز برابر با یک میلیون و ۳۱۵ هزار تومان گزارش شد.

نیم سکه و ربع سکه به ترتیب به قیمت ۷ میلیون و ۵۲۰ و پنج میلیون و ۲۰۸ هزار تومان قیمت خوردند و سکه گرمی نیز دو میلیون و ۸۰۶ هزار تومان فروخته شد.

براین اساس رشد بهای دلار در بازار داخلی مهمترین محرک افزایش قیمت سکه در بازار بود. رشد قیمت سکه و ترس بازار ارز نتیجه انتخابات امریکا سبب شد حباب سکه تمام بهار آزادی نیز به یک میلیون و ۷۲۶ هزار تومان برسد. حباب قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز معادل ۵۸۸ هزار تومان گزارش شد.

بر این اساس حباب نیم سکه برابر با یک میلیون و ۴۴ هزار تومان و حباب ربع سکه برابر با یک میلیون و ۹۶۹ هزار تومان گزارش شد که رقمی بسیار بالاست. حتی سکه گرمی حبابی برابر با یک میلیون و ۲۰۹ هزار تومان دارد.

براساس این گزارش کم ریسک‌ترین قطعه سکه، سکه بهار آزادی طرح قدیم و پرریسک‌ترین قطعه سکه ، سکه ربع بهار آزادی است چرا که خریداراین قطعه نزدیک به دو میلیون تومان بیشتر از ارزش واقعی ربع سکه برای خرید آن پرداخت می‌کند.

 


خبرداغ : لیست برندگان و جزئیات قرعه کشی ایران خودرو ( چهارشنبه 99/8/14 )


 

پیش‌بینی قیمت دلار فردا 14 آبان 99 / شاید ارزانی ارز در راه باشد

 

قیمت دلار در بازار آزاد طبق آخرین گزارش‌ها با صعودی شدن روند آن، وارد کانال ۲۹ هزار تومان شده است. آیا این روند در فردا یعنی چهارشنبه ۱۴ آبان ماه تغییر می‌کند؟

پیش از امروز یعنی ۱۳ آبان ماه سال ۹۹ قیمت دلار صرافی ملی به ۲۸ هزار و ۲۴۰ تومان افزایش و قیمت دلار نیمایی به ۲۵ هزار و ۷۸۲ تومان کاهش یافته بود. در بازار آزاد هم طبق آخرین گزارش‌ها با صعودی شدن روند نرخ این ارز، قیمت دلار وارد کانال ۲۹ هزار تومان شده است.

اما آیا این روند ممکن است در فردا تغییر کند؟

«بازار ارز هیچ وقت قابل پیش‎بینی نبوده و نیست چه برسد به الان که بعد از انتخابات هر لحظه ممکن است با یک اتفاق همه چیز در بازار تغییر کند» این جملاتی است که این روزها صرافان در پیش‌بینی بازار ارز می‌گویند. معامله‌گران دو دسته شده‌اند و نظرسنجی‌ها هر لحظه بازار را به یک سو می‌برد. عده‌ای که تصور دارند ترامپ برنده انتخابات آمریکاست صعودی بودن را و عده‌ای دیگر که بایدن را برنده احتمالی می‌دانند نزولی بودن قیمت دلار را پیش‌بینی می‌کنند.

اما از سوی دیگر، جدای از انتخابات آمریکا چه سیگنال‌های دیگر برای بازار ارز قابل مشاهده است؟

ادامه سیاست تزریق دلار توسط بانک مرکزی، کاهش قیمت دلار نیمایی، وعده ثبات در بازارها توسط رئیس جمهور و پیش‌بینی نزولی شدن قیمت دلار توسط رئیس کل بانک مرکزی چهار سیگنال مهم ارزی برای بازار فردا است. با توجه به این که هنوز چهارشنبه نتایج انتخابات آمریکا به صورت قطعی اعلام نشده احتمال اثرگذاری این عوامل شاید از عامل انتخابات آمریکا بیشتر باشد که آن وقت احتمالا روند هیجانی صعودی مثل دوشنبه احتمالا در این بازار اتفاق نخواهد افتاد. آیا بازار ارز طبق انتظار عمل می‌کند و یک روز با ثبات احتمالی و شاید هم اندکی ارزانی را تجربه می‌کند؟ // تجارت نیوز 

 

 

 
آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه