کدخبر : 15015

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می‌گوید: پس از ریاست جمهوری جوبایدن قیمت ارز افزایش یافت. همین مولفه قیمت دلار و طلا را گران کرد. پیش‌بینی می‌شود چنانچه قیمت دلار و انس جهانی طلا افزایش یابد قیمت طلا و سکه هم گران می‌شود.

سکه که در روز های اخیر با کاهش قیمت روبرو بود امروز همه را سوپرایز کرد . قیمت سکه در روز های اخیر نوسانات زیادی داشته است . قیمت سکه امروز اما صعودی بود . در ادامه به بررسی قیمت سکه در روز دوشنبه 19 ابان می پردازیم .

 

خبرداغ  : نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | دوشنبه 19 آبان | 99/8/19

 

 

 

 

با افزایش ٢٠٠ تومانی قیمت دلار نسبت به دیروز در بازار آزاد و رسیدن آن به کانال ٢۵ هزار تومان، قیمت طلا نیز در بازارهای داخلی افزایش یافت.

 

 

خبرداغ : رقص نامتعارف گلشیفته فراهانی بعد از برهنه شدن + فیلم لورفته

 

 

دبیر اتحادیه طلا تهران معتقد است که دو عامل در افزایش امروز قیمت طلا نقش دارد. عامل اول افزایش دو دلاری قیمت انس جهانی طلا و عامل دوم نیز افزایش قیمت دلار است.
 
 
به گفته نادر بذرافشان پیش‌بینی می‌شود با باز شدن بازارهای جهانی و افزایش انس جهانی طلا قیمت طلا تا پایان هفته با نوسان‌های جزئی همراه باشد و ممکن است قیمت طلا فردا اندکی بالا رود.
 
 
روز گذشته هم ابراهیم محمدولی، رئیس اتحادیه طلا اعلام کرد که به نظر می‌رسد روند کاهشی قیمت طلا ادامه‌دار است اما با وجود این، روند نزولی قیمت‌ها کمی کند خواهد شد.
 
 
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا هم به تجارت‌نیوز گفت: چنانچه از فردا روند بازار ارز کنترل نشود ممکن است قیمت طلا و سکه افزایش یابد؛ چرا که امروز با تعیین رئیس جمهوری آمریکا قیمت دلار افزایش یافت. همین مولفه قیمت طلا و سکه را گران کرد.
 
 

خبرداغ : جهت دریافت یارانه جاماندگان کلیک کنید


 

قیمت انواع سکه چقدر رشد کرد؟

او با اشاره به قیمت انواع سکه اظهار کرد: قیمت طلای 18 عیار با ۴۰ هزار تومان افزایش با قیمت یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان معامله شد. سکه طرح جدید نیز با افزایش ۸۰۰ هزار تومانی نسبت به دیروز با قیمت ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مورد داد و ستد قرار گرفت. نیم سکه و ربع سکه هر یک به ترتیب با ۳۰۰ و ۲۰۰ هزار تومان افزایش با قیمت شش میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در سطح بازار فروخته شده است.
 
پیش از این بسیاری معتقد بودند پیشتازی بایدن در نظرسنجی‌ها، بازار را متقاعد کرده که احتمالا بایدن پیروز انتخابات است و قیمت‌های جهانی طلا کاهش یافته بود. حال با اعلام رسمی حضور بایدن در کاخ سفید باید دید بازار جهانی طلا چه واکنشی نشان می‌دهد؟
 
 
 
منبع : تجارت نیوز 
 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه