کدخبر : 15202

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو در روز چهارشنبه 28 آبان را با ما دنبال کنید .... ....... ....

 

 

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | چهارشنبه 28 آبان | 99/8/28 

 

 

 

خبرداغ : نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | پنجشنبه 29 آبان | 99/8/29

 

 

اولین قیمت طلا امروز 28 آبان 99 / ریزش قیمت سکه به 11.7 میلیون تومان

دیروز قیمت هر گرم طلا یک میلیون و ۱۶۱ هزار تومان و سکه تمام ۱۱ میلیون و ۹۸۱ هزار تومان بود که در اولین قیمت‌ها امروز هر گرم طلا به یک میلیون و ۱۴۲ هزار تومان و هر سکه به ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.

 

دیروز قیمت هر گرم طلا یک میلیون و 161 هزار تومان و سکه تمام 11 میلیون و 981 هزار تومان بود که در اولین قیمت‌ها امروز هر گرم طلا به یک میلیون و 142 هزار تومان و هر سکه به 11 میلیون و 700 هزار تومان کاهش یافته است. بدین ترتیب قیمت طلا امروز در اولین قیمت‌های اعلامی اتحادیه طلا تهران نسبت به دیروز 1.6 درصد و قیمت سکه هم 2.3 درصد کاهش یافته است. // تجارت نیوز 

 

 


خبرداغ : عکس بدحجاب بهنوش بختیاری در خارج از کشور + عکس لورفته


 

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 28 آبان 99 / طلا همچنان ارزان می‌شود

دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید: با توجه به کاهش تقاضا برای خرید و نیز کاهش اونس جهانی احتمال دارد تا آخر هفته بازار طلا روند کاهشی داشته باشد.

در نیمروز سه‌شنبه قیمت هر انس طلا ۰.۱ درصد کاهش داشت و تا ساعت 14 امروز روی 1186 دلار قرار داشت و در بازارهای بین المللی معامله شد.

نادر بذرافشان، دبیر اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران با بیان اینکه در بازار داخلی تقاضایی برای خرید مصنوعات طلا و سکه نیست، به تجارت‌نیوز گفت: در حال حاضر در بازار نه خریداری هست و نه فروشنده‌ای. به عبارتی مردم نظاره‌گر بازار طلا هستند. قیمت مصنوعات طلا هم طی چند روز گذشته به شدت پایین آمد.

او در پیش‌بینی بازار طلا بیان کرد: با توجه به کاهش تقاضا برای خرید و نیز کاهش اونس جهانی، احتمال دارد تا آخر هفته بازار طلا روند کاهشی داشته باشد.

از سوی دیگر دیروز هم نایب رئیس اتحادیه طلای تهران گفت: علاوه بر سه عنصر حساس در بازار طلا یعنی قیمت طلا، میزان تقاضا و انس جهانی روند فعالیت ناجا در توقف معاملات طلا در اتاق‌های مجازی به بازار طلا آرامش داده است. چندی پیش بخش اقتصادی ناجا در قلع و قمع کردن سفته‌بازها نقش داشت که عملا روند خرید و فروش طلای آب شده و سکه در اتاق‌های مجازی متوقف شد.

قیمت طلا چقدر کاهش داشت؟

دبیر اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران در ادامه با اشاره به قیمت انواع سکه ادامه داد: هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 154 هزار تومان معامله شد که نسبت به دیروز حدود 16 هزار تومان کاهش قیمت داشت.

بذرافشان در پایان گفت: در حال حاضر حباب سکه حدود 800 هزار تومان است. // تجارت نیوز 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه