کدخبر : 15294

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | یکشنبه2 آذر | 99/9/2

 

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | یکشنبه2 آذر | 99/9/2 

 

 

در حال بروز رسانی ...... 

 

 

 

 

قیمت دلار امروز 2 آذر 99 چقدر شد؟

روز یک‌شنبه معاملات در بازار رسمی و آزاد با اندکی کاهش قیمت آغاز شد. بر این اساس نرخ دلار ۱۰۰ تومان در صرافی ملی و ۲۰۰ تومان در بازار آزاد کاسته شد.

روز یکشنبه اولین قیمت اعلام شده برای هر دلار در صرافی ملی 25 هزار 850 تومان است که 100 تومان نسبت به آخرین نرخ دیروز کاهش داشته است. بر همین اساس قیمت خرید نیز با 100 تومان کاهش به 24 هزار 850 تومان رسیده است.

در بازار آزاد نیز ساعات اولیه امروز  هر اسکناس آمریکایی قیمت 25 هزار و 850 تومان معامله شد.

بازار متشکل ارزی امروز معاملات خود با با نرخ 25 هزار و چهار تومان برای هر دلار آغاز کرد.

قیمت خرید و فروش دلار در سامانه سنا( خرده فروشی) نیز به 25 هزار 254 تومان رسیده است.

همچنین بر اساس آخرین معاملات در سامانه نیما نرخ خرید حواله دلار 25 هزار و 978 تومان و نرخ فروش آن 25 هزار و 570 تومان اعلام می‌شود. / تجارت نیوز 

 


خبرداغ  : فیلم بدون لباس و + 18 ریحانه پارسا روی تخت لورفت + فیلم منشوری


 

پیش‌بینی قیمت دلار فردا 2 آذر 99 / 3 سیگنال ارزانی ارز در ادامه هفته

نرخ دلار در بازار آزاد روز شنبه به ۲۶ هزار و ۵۰ تومان و در صرافی ملی به ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. این درحالیست که این دو نرخ در آخر هفته گذشته به ترتیب ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان و ۲۵ هزار و ۶۲۰ تومان بود. آیا این روند صعودی قیمت دلار فردا هم تکرار می‌شود؟

نرخ دلار در بازار آزاد روز شنبه به 26 هزار و 50 تومان و در صرافی ملی به 25 هزار و 950 تومان رسید. این درحالیست که این دو نرخ در آخر هفته گذشته به ترتیب 25 هزار و 950 تومان و 25 هزار و 620 تومان بود. آیا این روند صعودی قیمت دلار فردا هم تکرار می‌شود؟

کاهش سرعت تورم ماهانه، تمدید معافیت عراق از تحریم برق ایران و پیش‌بینی ارزانی طلا در فردا سه سیگنال مهم برای بازار ارز روز یکشنبه است.

طبق گزارش امروز مرکز آمار ایران، تورم ماهانه در آبان ماه نسبت به مهر ماه کم شده است، در واقع خانوارهای ایرانی برای پرداخت هزینه‌های سبد مصرفی خود در آبان ماه نسبت به ماه قبل پنج درصد بیشتر پول پرداخته‌اند.

از سوی دیگر اعلام شده است، آمریکا معافیت خرید برق عراق از ایران را تمدید کرد.

در همین حال  نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران هم دریاره وضعیت بازار موازی با بازار ارز یعنی بازار طلا می‌گوید: چنانچه بانک مرکزی بتواند بازار ارز را کنترل کند، قیمت طلا در بازار داخل هم‌پای قیمت انس جهانی طلا ارزان می‌شود. پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا فردا در محدوده‌های فعلی ثابت باقی بماند.

آیا دلار فردا طبق انتظار عمل خواهد کرد و نزولی خواهد شد؟

 

 

وضعیت بازار طلا و سکه در آغاز هفته / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/9/1

 

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف افت بهای طلای جهانی در روز جمعه و با پیروی از رشد نرخ ارز، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به دوازده میلیون و ۱۰۲ هزار تومان رسید.

 قیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی با 0.08 درصد کاهش نسبت به پنچ‌شنبه به 1871 دلار رسید.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز شنبه 1 آذر ساعت 19، با 332 تومان افزایش نسبت به روز گذشته 25،952 تومان‌ معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز ‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم 25 هزار و 950 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 24 هزار و 950 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز شنبه 1 آذر ساعت 19، با 489 تومان افزایش نسبت به روز گذشته 30،791 تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، 30 هزار و 800 تومان‌ اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 29 هزار و 800 تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت 19، قیمت سکه تمام طرح قدیم یازده میلیون و 497 هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید دوازده میلیون و 102 هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و 136 هزار و 300 تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، 6 میلیون و 300 هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب 4 میلیون و 330 هزار تومان و دو میلیون و 505 هزار تومان است.// تجارت نیوز 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه