پیش بینی قیمت طلا در بازار

کدخبر : 18448

بازار طلا آرام است و خبری از خریدار نیست. بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا تهران می‌گوید: مردم در ایام نوروز پول خود را خرج کرده‌اند و از طرفی وضعیت کرونایی تهران قرمز شده و همین مسئله باعث کاهش تقاضا می‌شود. پیش‌بینی می‌شود قیمت طلا در هفته چهارم فروردین ثابت باشد.

 هفته گذشته کلیه بازارها افت کردند و قیمت سکه تمام بهار آزادی کانال ۱۱ میلیون را ترک کرد و وارد کانال ۱۰ میلیون تومانی شد. آن هم با افت بیش از ۵۰۰ هزار تومانی ظرف یک هفته.

 

از طرف دیگر خریداری در بازار طلا وجود ندارد. آیا مردم منتظر کاهش بیشتر قیمت طلا هستند؟ بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا می‌گوید این بی‌رونقی بازار به دلیل قرمز شدن وضعیت کرونایی تهران است. مردم از اینکه برای خرید طلا به بازار مراجعه کنند، می‌ترسند و به همین دلیل خرید طلا افت کرده است.

 

حال از طرف دیگر به دلیل وضعیت قرمز تهران، بازار بزرگ و هچنین بازار طلا برای مدت دو هفته در تهران تعطیل است و به همین دلیل سید محمود فضل آذر شربیانی می‌گوید قیمت طلا در هفته چهارم فروردین ثابت باقی می‌ماند.

 

روز گذشته سید محمود فضل آذر شربیانی، بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران گفته بود: «بازار طلا روند آرامی دارد و از این پس طلا فقط به اخبار سیاسی واکنش نشان می‌دهد و فعلا بازار آرام است.»

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه