پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۹ اردیبهشت / افزایش سکه و طلا ادامه دارد؟

کدخبر : 19581

در جریان بازار امروز انس جهانی همچون روز گذشته افزایش یافت و به ۱۸۶۸ دلار رسید. با توجه به افزایش نرخ ارز و انس جهانی، افزایش قیمت طلا ادامه دارد؟

  انس جهانی در بازار امروز با افزایش ۲۵ دلاری همراه بود. قیمت سکه و طلا در ادامه روند افزایشی انس طلا، افزایش قیمت را ثبت کردند.

 

محمد کشتی‌آرای، نائب رئیس اتحادیه طلا با اشاره به افزایش انس جهانی طلا در بازار امروز توضیح داد: در کنار افزایش ۲۵ دلاری انس جهانی طلا، قیمت دلار برخلاف روز گذشته افزایش یافت. همین مسائل موجب افزایش نرخ طلا و سکه در بازار داخلی شد.

 

نائب رئیس اتحادیه طلا درباره اثرات نرخ ارز در بازار طلا گفت: نرخ ارز در بازار دیروز (دوشنبه) کاهشی بود و کانال ۲۳ هزار تومان را از دست داد، همین موضوع در بازار دیروز فاکتوری بود که در کنار افزایش انس جهانی قیمت‌های دیروز را بدون تغییر زیادی همراه کرد.

 

او در ادامه توضیح داد: افزایش انس جهانی طلا و افزایش قیمت دلار، دو فاکتور مثبت در بازار امروز برای بازار طلا بود که موجب افزایش قیمت طلا و سکه شد.

 

کشتی‌آرای با توجه به فاکتورها و عوامل موثری که معمولا در بازار آخر هفته وجود دارد معتقد است در روزهای آینده احتمالا روند صعودی در بازار طلا ادامه دارد.

 
 

به گفته نائب رئیس اتحادیه طلا، امروز طلای آب شده با افزایش قیمت همراه بود و به قیمت چهار میلیون و ۴۹۵ هزار تومان رسید.

 

طلای ۱۸ عیار با قیمت یک میلیون و ۳۳ هزار تومان معامله شد.

 

سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان اعلام شد.

 

نیم سکه در بازار امروز بدون تغییر پنچ میلیون و ۹۵۰ و ربع سکه سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ثبت شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه