پیش‌بینی قیمت طلا فردا ۲۷ خرداد

کدخبر : 20580

دبیر اتحادیه طلا معتقد است با توجه به نزدیکی به انتخابات فعالیت‌های اقتصادی کاهش یافته و روند ثبات قیمت‌ها در بازارها طی روزهای پایان هفته ادامه دارد.

به گزارش رصداقتصادی :  انس جهانی در بازار امروز با کمی تغییر به ۱۸۶۰دلار رسید. قیمت دلار تغییرات کمی را ثبت کرد و قیمت طلا ۱۸ عیار به قیمت یک میلیون و ۷۶ هزار تومان رسید.

 

محمد کشتی‌آرای، نایب رئیس اتحادیه طلا  با به نوسانات کم در نرخ ارز اشاره کرد و توضیح داد: در چند روز گذشته نوسان نرخ ارز درصد زیادی را نداشته است و از طرفی انس جهانی در بازار امروز با تغییرات زیادی همراه نبود، بنابراین قیمت‌ها در بازار امروز تغییرات زیادی را ثبت نکرد.

 

او در ادامه گفت: تغییرات کمی در انس جهانی و نوسان کم در قیمت دلار باعث تغییرات قیمتی ناچیز در بازار طلا شده است.

 

کشتی‌آرای درباره تغییرات قیمت در بازار طلا اینگونه توضیح داد که ۱٫۵ درصد نوسان قیمت در دو هفته گذشته در بازار طلا ثبت شده است. او دلیل این نوسان کم را وجود آرامش در بازار جهانی و انس و همچنین بازار ارز می‌داند.

 
 
 
 

نایب رئیس اتحادیه طلا بازار دلار را تحت تاثیر انتخابات می‌داند و عقیده دارد تا بعد از مشخص شدن نتیجه انتخابات قیمت دلار در یک آرامش نسبی قرار دارد. اگر در بازارهای جهانی اتفاق مهمی رخ ندهد و انس جهانی تغییرات زیادی را نداشته باشد در چند روز آینده بازار طلا با ثبات نسبی همراه است.

 

محمد کشتی‌آرای در پایان به کاهش و محدود شدن فعالیت‌های اقتصادی به دلیل انتخابات اشاره کرد و گفت: با توجه به کاهش فعالیت‌ها و تحت تاثیر بودن قیمت دلار در دوران انتخابات، احتمال دارد با شروع هفته آینده و مشخص شدن نتیجه انتخابات، شاهد ایجاد رونق نسبی در بازار باشیم.

 

در سایت اتحادیه طلا، قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان اعلام شد.

 

قیمت نیم سکه پنج میلیون و ۸۵۰ هرار تومان و قیمت ربع سکه سه میلیون و ۷۵۰ هزار تومان ثبت شد. سکه یک گرمی با قیمت دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه