رپرتاژ اگهی

ربات تحلیل تکنیکال موج سوم چگونه کار می کند؟

کدخبر : 29234

تحلیل بازارهای بورس و ارزدیجیتال به روش‌های مختلفی انجام می‌شود به عنوان مثال در بورس بعضی افراد بنیاد سهم‌ها را در نظر می‌گیرند و بر اساس آن تصمیم به خرید و فروش می‌گیرند و در بازار ارزهای دیجیتال برخی بنیاد پروژه‌ها را مبنای خرید و فروش خود قرار می‌دهند و برای بدست آوردن این اطلاعات بنیادی پلتفرم‌ها و منابع بسیاری وجود دارد که افراد می‎توانند اطلاعات موردنظر خود را از آن قسمت بدست بیاورند.

  اما برخی افراد علاوه بر بررسی مسائل بنیادی در تحلیل‌های خود از مسائل تکنیکالی هم استفاده می‌کنند و یا بعضا اقراد فقط از تحلیل تکنیکال استفاده می‌کنند که این دسته از افراد اطلاعات فیلتر شده مناسبی را مثل اطلاعات بنیادی در دست ندارند، از طرفی به علت تعدد نماد و ارزها و نبود اطلاعات فیلتر شده از آن‌ها افراد باید زمان زیادی را برای تحلیل چارت‌ها صرف کنند.

هدف از وجود یک ربات تحلیل تکنیکال صرفه‌جویی در زمان و افزایش دقت و دسترسی به اطلاعات فیلتر شده است که بتواند تجربه معامله‌گری و تحلیل بهتری برای افراد به وجود آورد.

موج ‌سوم یک ربات تحلیل تکنیکال است که بر پایه هوش مصنوعی است که سیگنال‌های مختلف تحلیل تکنیکال را تشخیص و رسم می‌کند و باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود.

ربات تحلیل موج سوم چه مواردی رو شناسایی می کند؟

ربات تحلیل تکنیکال موج سوم تحلیل را از جنبه‌های مختلفی مورد بررسی قرار میدهد که در ادامه به این جنبه‌ها می‌پردازیم .

hhhhhhjkkk

بخش تحلیل تکنیکال پیشرفته در ربات موج سوم

گاهی اوقات افراد برای معامله خودشان استراتژی مشخص دارند به این معنا که این فقط در کانال معامله یا بر روی روند و یا در چنگال و یا در ..... معامله می‌کنند این افراد می‌توانند از قسمت تکنیکال پیشرفته استفاده کنند که در این قسمت سعی شده بیشتر سیگنال‌های تحلیل تکنیکال در زمینه پرایس اکشن، اندیکاتورها و اسیلاتورها آورده شده و شما می‌توانید آن ها را انتخاب کنید و ربات تحلیل تکنیکال موج سوم به شما میگه که اون سیگنال در کدام ارز یا سهم رخ داده است و آن را برای شما رسم می‌کند.

بخش ساخت استراتژی موج سوم

دسته‌ای دیگری از افراد هستند که تک سیکنالی کار نمی‌کنند و ترکیب می‌کنند سیگنال‌ها را با هم دیگر ترکیب می‌کنند  (مثلا یک سیگنال پرایس اکشنی به همراه یک تاییدیه اندیکاتوری) این افراد می‌توانند از قسمت ساخت استراتژی استفاده کنند در این قسمت موج سوم این امکان را فراهم کرده است که شما سیگنال های بخش تکنیکال پیشرفته را با هم ترکیب کنید و هر سهمی که تمامی سیگنال‌های انتخابی را همزمان داشته باشد به شما نمایش داده می‌شود همچنین در این قسمت شما امکان تنظیم آلارم نیز دارید که در صورت پیدا شدن نتیجه در تلگرام یا اپلیکیشن بله به شما اطلاع رسانی شود.

بخش نماد مورد علاقه یا نماد من در سایت موج سوم

گاهی اوقات شما یک ارز یا سهم خاص رو مدنظر دارید و فقط روی آن ها سرمایه‌گذاری می‌کنید در این مواقع شما نیاز دارید که آن سهم رو تمام مدت زیرنظر داشته باشید برای این حالت در ربات تحلیل تکنیکال موج‌ سوم قسمت نماد من درنظر گرفته شده است که شما نماد یا ارز موردنظر خودتون رو در لیست قرار میدید و آلارم خود را تنظیم می‌کنید و هر اتفاقی روی آن رخ دهد ما به شما اطلاع رسانی می‌کنیم.

تست استراتژی در گذشته با این ربات

در آخر هم قسمت تست استراتژی در گذشته بازارها وجود دارد در ابتدای این متن اشاره کردیم که شما با یک ربات تحلیل تکنیکال شاید بتونید دقیق‌تر معامله کنید حالا چرا این حرف را زدیم؟

چون شما با استفاده از قسمت بک تست امکان تست استراتژی را دارید و به راحتی می‌توانید متوجه شوید که استراتژی شما در گذشته چند درصد اثربخش داشته است و با خیال راحت‌تری استراتژی خود را بکار بگیرید.

البته علاوه بر موارد کمکی بالا ما بخش آموزش هم داریم که سعی شده در آن قسمت موارد ابتدایی تحلیل تکنیکال را توضیح دهیم تا اگر که آشنایی ندارید کمی با آن‌ها آشنا شوید از طرفی با استفاده از این ربات افراد می‌توانند تمرین کنند و تحلیل‌های خود را بررسی کنند.

    * مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری رصداقتصادی مسئولیتی بابت آن ندارد . 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه