کدخبر : 13575

یارا طباطبایی دختر فریبا نادری بازیگر زن را در تولد پدرش مشاهده کنید.

فریبا نادری که با بازی در سریال پربیننده ستایش معروف شد و نقش منفی خود را رد آن فیلم به خوبی ایفا کرد دو ازدواج داشته است که همسر او لاو مسعود رسام کارگردان معروف بود که درگذشت و پس از آن لا مهرداد طباطبایی که از فعالان حیطه لبنیات است ازدواج کرد و حاصل ازدواجشان دختری به نام یارا می باشد . در نیک صالحی تصویر یارا طباطبایی را در تولد پدرش مشاهده کنید.

 


خبرداغ : عکس های جنجالی عمار تفتی و همسرش در آتلیه + تصاویر


 

یارا طباطبایی دختر فریبا نادری

دختر زیبای فریبا نادری در تولد پدرش

 

یارا طباطبایی

تولد مهرداد طباطبایی

 


خبرداغ : ویدیوی لورفته از بادیگارد های تتلو + فیلم جنجالی


 

 

درباره مهرداد طباطبایی بیشتر بدانید

طباطبایی به تازگی در گفتگویی مدعی شده است که تا قبل از آشنایی با فریبا نادری هیچ کدام از آثارش را ندیده بود؛ درست شبیه همان ادعایی که تارا کریمی همسر دوم رضا رویگری درباره وی مطرح کرده بود.

 

سریال ستایش

 

سریال ستایش

مهرداد طباطبایی گفته است: واقعیت این است تا زمانی که ایشان را دیدم و حتی مدتی بعد از آشنایی هم فیلمهایشان را ندیده بودم و بعدا کارهایشان را پیگیری کردم و برایم جذاب آمد.

 

یارا طباطبایی دختر فریبا نادری

 

یارا طباطبایی دختر فریبا نادری

البته خیلی اهل فیلم دیدن هستم اما چون بیشتر فیلمهای خارجی می بینم با ایشان آشنایی نداشتم. وی در ادامه به «خانواده سبز» گفته است: نه به عنوان همسر بلکه به عنوان بازیگر فریبا نادری یکی از بازیگران خوب ماست و در عین حال اگر بد بازی کند حتما به او میگویم همان طور که اگر بد آشپزی کند به او میگویم. البته آشپزی اش خیلی خوب است. قیمه و قورمه سبزی که عالی درست میکند.

 

سلفی فریبا نادری

 

سلفی فریبا نادری

همسر دوم فریبا نادری درباره چگونگی برگزاری مراسم خواستگاری از فریبا بیان داشته است: پدر و مادر من هم مذهبی هستند و هم سنتی و با پدر و مادرم کاملا به شکل سنتی به خواستگاری فریباجان رفتیم و البته ایشان چای هم آورد ولی از نیمه راه برادرش زحمت آوردن را کشید!!!

 

خبرجنجالی : درخواست شیطانی پدرام از زن همسایه اش + عکس

 

مهرداد طباطبایی با اشاره به اینکه بیزنس خانوادگیش مواد غذایی بوده است اظهار داشته است: من بخاطر کارم با اینکه سن و سال زیادی هم ندارم اما ۲۵ سال است که از ۶ صبح بیدار میشوم و شروع به کار میکنم و فریبا هم اوایل زیاد می خوابید و من دائم زنگ میزدم و بیداش میکردم اما الان نه.

 

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه