کدخبر : 14460

ریحانه پارسا بعد از انتشار خبر مهاجرتش به خارج از کشور، واکنش های زیادی داشته است و حالا این بار عکسی مبهم در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

ریحانه پارسا بازیگر جنجالی و جوان سینما و تلوزیون است . ریحانه پارسا چند وقت یک بار جنجال زیادی در اینستاگرام درست کرده است . چند روز پیش  سام درخشانی  بازیگر توانای کشورمان، خبر مهاجرت ریحانه پارسا را در فضای مجازی منتشر کرد و گفت او ما و خانواده خود را با این تصمیم غافلگیر کرد، بعد از انتشار این خبر ریحانه پارسا در اینستاگرام خود این خبر را تکذیب کرد و گفت که برای ضبط فیلم به خارج از کشور سفر کرده است.

ریحانه پارسا  عکسی با استایلی خاص در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت: "من،رفتنم.بی حرف، بی موقع، بی مقصد، حتی"

 


خبرداغ : واریز 4 یارانه به حساب مردم + جزئیات


 

او در استوری اینستاگرام خود نوشت: "3 ساعت قبل آخرین پرواز، آخرین عکس"

 

ریحانه پارسا

 

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد. ریحانه پارسا به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد.

 

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا،  ریحانه پارسا  در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد.از همان ابتدا ازدواج  ریحانه پارسا  و  مهدی کوشکی  به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

 

ریحانه پارسا

 

چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند. و بعد از چند ساعت  ریحانه پارسا  ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است.

 

او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند. که خبر از طلاق و جدایی مهدی کوشکی و ریحانه پارسا دارد.دیروز خبر مهاجرت  ریحانه پارسا  توسط سام درخشانی بازیگر مطرح کشورمان رسانه ای شد.

 

ولی  پارسا  با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود که مشغول ضبط فیلم در خارج از کشور است.  خبر مهاجرتش را تکذیب کرد

 

 

منبع : رکنا

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه