دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش

دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش
کدخبر : 14771

عدم وجود امنیت شغلی و پرداخت حقوق نا‌عادلانه در بسیاری از موسسات و شرکت‌های خصوصی سبب گرایش روز ‌افزون کارجویان به مشاغل دولتی شده است.

دانلود رایگان سوالات پرتکرار تخصصی استخدامی آموزش و پرورش

یکی از مشاغل پر‌طرفدار دولتی، استخدام در آموزش و پرورش است که علاوه بر ثبات شغلی، دارای مزایای دیگری همچون ساعات کاری کم و بهره‌مندی از خدمات رفاهی ویژه کارکنان آن است.

 

با توجه به تعداد بالای متقاضیان کار در آموزش و پرورش، روز به‌ روز به سختگیری‌های اعمال‌شده برای پذیرش نیروی کار توسط این سازمان افزوده می‌شود تا تنها برترین‌ها از میان تعداد کثیر متقاضیان انتخاب شوند. در گام نخست، علاقه‌مندان به استخدام در آموزش و پرورش بایستی در آزمون استخدامی این سازمان شرکت کنند. برای موفقیت در این آزمون، تنها مطالعه منابع مربوطه کافی نیست و شما به مجموعه سوالات پرتکرار استخدامی آموزش و پرورش نیاز دارید. چرا؟ با ما همراه باشید تا به این پرسش شما پاسخ دهیم.

 

برای دانلود سوالات اینجا کلیک کنید

 

برای دانلود سوالات اینجا کلیک کنید

 

لیست سوالات موجود در سایت استخدام شو :

 • سوالات استخدامی دبیر شیمی آموزش و پرورش
 • نمونه سوالات دبیر علوم اجتماعی
 • سوالات استخدامی دبیر تاریخ آموزش و پرورش
 • سوالات استخدامی دبیر تربیت بدنی
 • سوالات استخدامی دبیر جغرافیا آموزش و پرورش
 • سوالات استخدامی دبیر زبان انگلیسی آموزش و پرورش
 • سوالات استخدامی دبیر زیست شناسی آموزش و پرورش
 • سوالات استخدامی دبیر فیزیک آموزش و پرورش
 • نمونه سوالات استخدامی دبیر عربی
 • نمونه سوالات استخدامی دبیر علوم تجربی
 • سوالات تخصصی استخدامی دبیر ریاضی
 • و ...

چرا به نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش نیاز داریم؟

سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای تمامی رشته‌ها در دو بخش عمومی و تخصصی تنظیم شده است. سوالات عمومی برای تمامی رشته‌ها یکسان بوده اما برای هر رشته تحصیلی سوالات تخصصی مرتبط با آن رشته طرح می‌شود. پذیرفته شدن در این آزمون به دلیل تعداد بالای متقاضیان چالش‌برانگیز است، اما مطالعه و پاسخگویی به نمونه سوالات سال‌های گذشته به دلایل مختلفی که در ادامه بیان خواهیم کرد، نقش موثری در موفقیت داوطلبان دارد.

 

·       انتخاب و مطالعه منابع مناسب

یکی از مهم‌ترین دلایل نیاز به نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش این است که بدون دسترسی به سوالات آزمون‌های قبلی، شما قادر به پیش‌بینی سوالات آزمون بعدی نخواهید بود و در نتیجه نمی‌توانید منابع مناسب برای مطالعه را تهیه کنید. در واقع سوالات پرتکرار استخدامی آموزش و پرورش مهم‌ترین سرنخی است که شما با استفاده از آن می‌توانید ذهن طراحان سوالات را پیش‌بینی کنید و بر اساس آن جزوات و کتاب‌های مناسب را انتخاب و مطالعه نمایید.

 

تنتت

 

·       شیوه مطالعه صحیح

در کنار انتخاب منابع مناسب برای مطالعه، شیوه مطالعه آن‌ها نیز اهمیت زیادی دارد. پرداختن به قسمت‌های کم‌اهمیت کتاب‌ها و جزوات نه تنها سبب از دست رفتن زمان ارزشمند شما می‌شود، بلکه ممکن است به دلیل وارد کردن حجم زیادی از مطالب به ذهن، در به ‌خاطر سپردن مطالب مهم دچار لغزش شوید.

اما اگر شما بدانید که طراحان از چه قسمت‌هایی سوال بیشتری طرح می‌کنند و چه مطالبی اهمیت کمتری دارند، می‌توانید تمرکز خود را بر قسمت‌های مهم قرار دهید و از پرداختن به فرعیات و موارد کم‌اهمیت اجتناب کنید. سوالات پرتکرار استخدامی آموزش و پرورش در سال‌های گذشته درست همان چیزی است که این امر را برای شما ممکن می‌سازد.

·       کسب پیش‌زمینه ذهنی

یکی از مهم‌ترین دلایلی که سبب استرس و اضطراب داوطلبان شرکت در آزمون‌های مختلف می‌شود، نداشتن پیش‌زمینه ذهنی از سوالات و فضای آزمون است. تحقیقات نشان داده‌اند که ترس و واهمه از ناشناخته‌ها دلیل اصلی بروز استرس در انسان هستند و همیشه اولین‌ها، اضطراب زا هستند، مانند اولین روز مدرسه و اولین روز کاری. بنابراین اگر شما برای اولین بار در یک آزمون مانند آزمون استخدامی شرکت کنید و هیچ پیش‌زمینه‌ای از فضای آزمون نداشته باشید، به ‌طور یقین دچار استرس زیادی خواهید شد. استرس بالا نه تنها تمرکز شما را مختل می‌کند، بلکه توانایی به‌ خاطر آوردن مطالب خوانده‌شده را از شما می‌ستاند.

سوالات پرتکرار تخصصی استخدامی آموزش و پرورش سال 1399-1400-1401-1402-1403-1404-1405-1406-1407

 

 

 

افزایش سرعت پاسخ‌دهی به سوالات

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش ‌از دو جهت به افزایش سرعت تست‌زنی شما کمک می‌کند. از یک‌سو با پاسخ‌دهی به سوالات سال‌های گذشته در مدت ‌زمان مشخص می‌توانید سرعت خود را تنظیم کنید و از سوی دیگر آشنایی با سوالات پرتکرار استخدامی آموزش و پرورش سبب می‌شود که در آزمون پیشِ ‌رو بدون اتلاف زمان و بدون فکر کردن به سوالات تکراری پاسخ دهید.

مرور مطالب

با توجه به زمان کوتاهی که متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اختیار دارند، ممکن است مرور تمامی منابع برای آن‌ها مقدور نباشد. در این شرایط مطالعه و پاسخ‌دهی به نمونه سوالات سال‌های گذشته، حکم مرور مطالب مهم را خواهد داشت. نکته دیگر این است که در حین پاسخ دادن به نمونه سوالات سال‌های قبل، قسمت‌هایی را که فراموش کرده‌اید، شناسایی می‌کنید و می‌توانید به ‌جای کل منابع، تنها به مرور آن قسمت‌ها بپردازید.

 

یک فرصت طلایی! دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش

همان‌طور که پیش‌تر بیان شد، مطالعه و پاسخ‌دهی به سوالات پرتکرار استخدامی آموزش و پرورش از جهات مختلف به قبولی شما در آزمون استخدامی این سازمان کمک می‌کند. از آنجایی‌ که هدف تیم ما اشتغال جوانان کوشا و مستعد در سراسر کشور است، مصمم شدیم تا با فراهم کردن امکان دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش گامی در جهت موفقیت شما برداریم. در همین راستا اقدام به گردآوری سوالات آزمون‌های سال‌های گذشته آموزش و پرورش برای رشته‌های مختلف نمودیم و این سوالات را با بالا‌ترین کیفیت تایپ و آماده کردیم.

در تهیه این مجموعه ارزشمند تمام تلاش خود را به کار بستیم تا رشته‌های تحصیلی مختلف را پوشش دهیم و با به ‌روز‌ رسانی مجموعه سوالات، هیچ نکته مهمی را از دست ندهیم. همچنین از آنجایی‌ که دقت و درستی پاسخنامه اهمیت بالایی در استفاده از نمونه سوالات دارد، بار‌ها پاسخنامه‌ها را بررسی و تصحیح نمودیم. در اینجا سوالات تخصصی به تفکیک رشته‌های مختلف ارائه شده‌اند که شما می‌توانید سوالات مربوط به گرایش تحصیلی خود را به ‌صورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

 

هدف ما موفقیت شما در آزمون استخدامی آموزش و پرورش است.

گرد ‌آوری، طبقه‌بندی، تنظیم و تصحیح نمونه سوالات سال‌های پیشین، کاری پرزحمت و زمان‌بر است و اغلب سایت‌ها برای ارائه محصولات مشابه مبالغی را از متقاضیان دریافت می‌کنند. اما علت اینکه تیم ما تصمیم گرفت تا امکان دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش را برای شما فراهم کند، این است که ما اعتقاد داریم تنها استعداد و تلاش افراد بایستی معیار ورود آنان به حوزه مهم آموزش و پرورش باشد، چرا ‌که ارتباط نزدیکی با پرورش نسل‌های آینده دارد.

هدف ما این است که تمامی اقشار جامعه بتوانند با امکانات برابر در آزمون‌های استخدامی شرکت کنند و به همین دلیل با وجود هزینه‌بر بودن آماده‌سازی نمونه سوال‌های استخدامی، اغلب محصولات خود را به‌ رایگان یا با هزینه‌ بسیار اندک در اختیار علاقه‌مندان قرار داده‌ایم. ما کاربران سایت را خانواده خود می‌دانیم و می‌خواهیم سهمی هر چند کوچک در موفقیت اعضای خانواده بزرگ خود داشته باشیم.

توصیه می‌کنیم که این فرصت استثنایی را از دست ندهید و با دانلود رایگان سوالات تخصصی استخدامی آموزش و پرورش موفقیت خود را در این آزمون تضمین کنید. هرگونه نقد یا پیشنهاد شما در رابطه با نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش را با گوش جان پذیرا هستیم، پس ما را با نظرات سازنده خود یاری رسانید.

 

منبع :

https://estekhdam.in

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

 • عباسی
  0

  سلام
  همسرم با بانک نمونه سوالات شما امسال در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قبول شد . خیلی ممنون از سایت خوبتون

 • اکبری
  0

  سوالات را خریدم و مطالعه کردم خیلی راضیم و مطمئن هستم در آزمون بدون هیچ نگرانی قبول میشوم.

 • مهسا
  0

  بدون شک وب سایت شما یکی از برترین سایتهایی بوده که با بانک نمونه سوالت آزمون های استخدامی با آن مواجه شدم و نتیجه فوق العاده ای ازش گرفتم.

 • Farhad Nejad
  0

  خیلی خوشحالم با وب سایت شما آشنا شدم.دسته بندی سوالت خیلی عالی بود

 • افشار احمدی
  0

  سلام .
  خیلی عالیییی بود نمونه سوالتتون به بقیه هم توصیه میکنم حتمااا بگیرن .

 • اسلامی
  0

  با سوالت شما از امتحان نمیشه نگران بود.ممنون

 • اصفهانی
  0

  بسیار علی بود.. حرف دیگه ای نمیتونم بگم.

 • فرزانه
  0

  من بانک نمونه سوالات شما را از روی نظرات مثبتی که در سایت ثبت شده بود برای خواهرم گرفتم.به امید قبولی

 • براهنی
  0

  ایشالله همه دواطلبان مثل من قبول بشوند. خیلی ممنون از سوالاتون

 • توکلیان
  0

  من از شهرستان نطنز هستم و با بانک نمونه سوالات شما،شکر خدا قبول شدم. مرسی بابت دسته بندی عالی سوالاتون که این موقعیت را برای همه فراهم کرده از هر جایی به آن دسترسی داشته باشند و با هزینه بسیار مناسب در آزمون قبول شوند.

 • بزرگیان
  0

  من با وجود اینکه فکر میکردم با این نمونه سوالات باز هم امکان نداره در آزمون قبول بشم. بانک سوالات را تهیه کردم و خواندم ولی وقتی جواب آزمون آمد باورم نم شد که قبول شده باشم. خیلی ممنونم که همچنین پکیجی را تهیه کردید.

 • بقایی
  0

  من بانک سوالات را تهیه و مطالعه کردم واقعا از لحاظ دسته بندی و بروز بودن سوالات نام بر وان هستید.

 • بهروز
  0

  سلام . برای خودم هم باور کردنی نبود وقتی جواب آزمون را دیدم ولی واقعا خیلی خوب هست نمونه سوالاتتون.

 • تمیمی
  0

  به نظر من همیشه باید به بانک جامع و کامل برایقبولی اعتماد کرد که وب سایت شما صد در.صد این شرایط داره

 • چشم‌آذر
  0

  واقعا تبلیغ نمیکنم ولی تو حوزه خودتون برای قبولی در آزمون های استخدامی اولین و بهترین هستید

 • الناز خطیبی
  0

  ای کاش زودتر با وب سایت شما آشنا شده بودم تا این همه غصه قبول نشدن در آزمون را نمی خوردم

 • عاطفه
  0

  مممنووون مدیییرجان

 • رضاپور
  0

  با سلام و احترام بنده نظراتی که کاربران تان گذاشته بودن رو خوندم.قصد دارم در اولین آزمون استخدامی مربوط به آموزش و پرورش شرکت کنم..مقرون به صرفه ترین و دی عین حال بهترین بسته ی مطالعاتی که به بنده پیشنهاد شد بسته های مطالعاتی شما هست
  ظمنا بنده دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری مالی دانشگاه شریف هستم.
  با تشکر از سایت خوبتون

 • رفعتی
  0

  سلم خیلی ممنون که سوالت رو گذاشتین

 • رمضانی
  0

  سلم من رمز پویا ندارم ک از همینجا خریدکنم راه دیگه ای وجود داره؟

 • روزبهانی
  0

  سلام. آقا بابت نمونه سوالات بینهایت تشکر.
  ممنون که برام فرستادید.

 • ریاضی
  0

  سایت بسیار خوبی هستی . ممنون

 • سادات
  0

  ببخشید میشه نمونه سوالات تخصصی مدیریت هم بذارید؟
  ممنون از لطف شما

 • سجادی
  0

  سلام و خسته نباشید. مطالب و سوالات عالیه ولی اگه میشه در صورت امکان پاسخنامه را هم قرار بدید.

 • سهیلی
  0

  سلام و خسته نباشید مطالب و سواالات استخدامی آموزش و پرورش بسیار عالی بود.در صورت امکان پاسخنامه سوالات رو هم در سایت قرار بدهید.

 • طاهری
  0

  با سلام و درود به ادمین محترم ..
  میخاستم تشکر کنم بابت مجموعه خوبتون..
  مرسی

 • علی علیزاده
  0

  سلام . جا داره اینجا یه تشکر ویژه بکنم از ادمین سایت که زحمت کشیدن و یه همچین نمونه سوالاتی رو گردآوری کردن.
  واقعا عالی بود.
  ممنونم

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی