کدخبر : 14975

عکس جنجالی ریحانه پارسا جنجال زیادی در فضای مجازی به وجود اورده است .

 

ریحانه پارسا لخت شد + عکس +18

ریحانه پارسا دیشب با انتشار پستی با بدن برهنه در فضای مجازی وایرال شد . پست جنجالی و +18 ریحانه پارسا را در ادامه می بینید . 
 
 
 
 

عکس لختی ریحانه پارسا

 
 

 

 

 
 
 

ماجرای ازدواج ریحانه پارسا با امیر تتلو 

برخی خبرها حاکی از آن است که ریحانه پارسا قصد ازدواج با امیر تتلو را دارد.
 
 

 ریحانه پارسا

 

ریحانه پارسا که چند روز گذشته در ویدئویی اعتراف کرد هیچ وقت با مهدی کوشکی عقد نکرده است و با این حال در یک خانه زندگی میکردند، پس از مهاجرت به ترکیه به دیدار امیر تتلو رفته و البته این خبر را هیچکدام از آنها تا این لحظه رسانه ای نکرده اند.

 

انتشار این خبر توسط یکی از دوستان بسیار صمیمی و نزدیک امیر تتلو (س . گ) صورت گرفت که فقط برای چند دقیقه با انتشار یک استوری از دیدار ریحانه پارسا و امیر تتلو در صفحه اینستاگرامش، به آنها تبریک گفت و البته پس از چند دقیقه آن را حذف کرد. در این استوری خطاب به امیر تتلو نوشته شده بود: «خسرو آواز ایران تویی داداش، مبارکتون باشه، ریحانه و امیر، چقدر به هم میاد».

 

ازدواج ریحانه پارسا با امیر تتلو؟


 

این در حالی است که ریحانه پارسا پس از خروج از ایران و اقامت در ترکیه، چند استوری از آهنگ های امیر تتلو در روزهای اخیر گذاشته است.گفتنی است، امیر تتلو پس از فوت استاد محمدرضا شجریان، ضمن توهین به این استاد بزرگ آواز، لقب «خسرو آواز ایران» را برازنده خودش دانسته بود و مدعی شد که خسرو آواز ایران من هستم.

 

 

ترس و گریه شدید ریحانه پارسا/میخوان منو برگردونن ایران+فیلم

ترس و گریه ریحانه پارسا در لایو شب گذشته او به این دلیل بود که به او گفتند که او را به ایران می‌فرستند و وی گفت همه آنچه من به مسیح علینژاد گفتم همه از ترس بود.

 
 

ترس و گریه شدید ریحانه پارسا/میخوان منو برگردونن ایران+فیلم

 

ریحانه پارسا  شب گذشته با ترس و گریه در لایو اینستاگرامی خود اعلام کرد که اخطار جدی از ایران دریافت کرده است که قرار است به زودی به ایران دیپورت شود.

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  • سمانه
   7

   چرا مگه چی کار کردی؟؟

  • ناشناس
   12

   عزیزم ناراحت نباش
   تو بهترینی

  • ناشناس
   1

   امیدوارم هر جا که باشه خدا نگه دارش باشه

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه
   بانک و بیمه
   اقتصاد کلان و بودجه
   صنعت و انرژی
   بورس و بازار سهام
   طلا و ارز
   بازار مسکن و راه
   بازار خودرو
   اجتماعی