کدخبر : 15043

ریحانه پارسا بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایرانی در تهران متولد شده است. خانم بازیگر در رشته ی نمایش از هنرستان دیپلم گرفت. او از سال ۱۳۹۷ فعالیت هنری خود را آغاز کرده و تاکنون در سریال پدر، فیلم سینمایی گشت ارشاد و خوب بد جلف نقش آفرینی کرده است. به تازگی تصویری از چهره بدون آرایش ریحانه پارسا بازیگر جوان در اینستاگرام منتشر شده است. برای مشاهده این عکس در رصداقتصادی همراه ما باشید.

ریحانه پارسا با انتشار پستی جنجالی در اینستاگرام حسابی جنجالی شد . ریحانه پارسا با انتشار پست جنجالی بسیاری از خط قرمز ها را رد کرد . ریحانه پارسا در سریال پدر چهره شد . ریحانه پارسا با مهاجرت جنجال زیادی نیز به پا کرد . 

 

خبرداغ : دارا حیایی از همسرش رونمایی کرد + عکس دونفره
 

 

 

عکس منشوری و +18 ریحانه پارسا

 

چهره بدون آرایش ریحانه پارسا

 

خبرداغ : واکنش تتلو به پست عکس های بدون لباس ریحانه پارسا + عکس

 

 

عکسی که ریحانه پارسا از چهره ساده خود در اینستاگرامش منتشر کرد.

 

چهره ریحانه پارسا بدون آرایش

چهره ریحانه پارسا بدون آرایش

 


بیشتر بخوانید : خودکشی دختر 18 ساله در اصفهان + عکس


 

 

ماجرای ازدواج و جدایی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

ریحانه پارسا متولد ۴ اسفند ۱۳۷۷، بازیگر است. وی در رشته تئاتر تحصیل کرده و مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره(سال ۹۴) دارد. او در عکاسی نیز تخصص دارد. ریحانه پارسا، زمانی که ۲۱ سال داشت با مهدی کوشکی، کارگردان و بازیگر ۳۸ ساله ازدواج کرد. ریحانه پارسا، سومین ازدواج مهدی کوشکی بعد از جدایی از دومین همسرش، صحرا فتحی(کارگردان، بازیگر و گرافیست) است.

 

مهدی کوشکی و ریحانه پارسا

مهدی کوشکی و ریحانه پارسا

 

آن‌ها در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ با انتشار عکسی از خودشان در اینستاگرام، خبر ازدواج‌شان را در روزهای شیوع ویروس کرونا اعلام کردند و نوشتند: “عهدمان در این قرنطینگی!” ریحانه پارسا و مهدی کوشکی بعد از ازدواجشان برای اولین بار در یک برنامه اینترنتی با اجرای اشکان خطیبی حضور پیدا کردند.

 

چهره بدون آرایش ریحانه پارسا بازیگر

چهره بدون آرایش ریحانه پارسا بازیگر

 

ریحانه پارسا درباره واکنش کاربران فضای مجازی به ازدواجش در سن پایین گفت: “مادرم هم بهم گفت که سن‌ات برای ازدواج کم است. شاید این سن ازدواج در زمان مادر من درست بود ولی در حال حاضر، برای این که قدم‌های اولم را در کار برداشته‌ام باعث طرح این سوال برای دیگران شد که چه شد در روزهای اول کاری تن به همچین تصمیمی دادم!” اما بعدها بعد از جدایی ریحانه پارسا از مهدی کوشکی، او در مصاحبه‌ای اعلام کرد که به دلیل نگاه سنگین همکارانم و اینکه با اسم شوهر بتونم امنیت داشته باشم، این را اعلام کردیم که ما ازدواج کردیم، درحالی که شناسنامه من سفید است و هیچوقت عقدی با مهدی کوشکی صورت نگرفت.

 

بازیگر جوان

بازیگر جوان

 

 

ازدواج سفید ریحانه پارسا

مهدی کوشکی با انتشار استوری در اینستاگرام درباره ماجرای ازدواجش با ریحانه پارسا توضیح داد.

 

واکنش مهدی کوشکی به صحبت های جنجالی ریحانه پارسا

واکنش مهدی کوشکی به صحبت های جنجالی ریحانه پارسا

استوری مهدی کوشکی

استوری مهدی کوشکی

 

حرف های جنجالی ریحانه پارسا در لایو جدیدش

ریحانه پارسا، بازیگر و چهره جنجالی این روزهای شبکه های اجتماعی که به ترکیه مهاجرت کرده در لایو اینستاگرامی با مسیح علینژاد ناگفته هایی از زندگی خصوصی اش را بازگو کرد و از دلایل کشف حجابش و ازدواج سفید با مهدی کوشکی گفت.

 

در این لایو اینستاگرامی که حدود ۶۸ هزار بیننده داشت ریحانه پارسا از سابقه کشف حجابش در ایران خبر داد و گفت بعد از کمپین ضد حجاب علینژاد موسوم به چهارشنبه های سفید در ایران تلاش کرده تا در خیابان و مترو بی حجاب باشد.

 

ازدواج سفید ریحانه پارسا بازیگر

ازدواج سفید ریحانه پارسا بازیگر

 

در این گفتگوی اینستاگرامی که علینژاد سعی داشت این بازیگر جوان را وادار به موضع گیری علیه کشور کند، ریحانه پارسا از واقعیت های پنهان زندگی اش پرده برداشت و با اشاره به بازی در سریال پدر گفت: بعد از این سریال به دلیل اینکه چادر به سر داشتم می خواستم بگویم من به لحاظ ظاهری طوری که در سریال بازی کردم نیستم به همین دلیل شروع به فعالیت در شبکه های اجتماعی کردم.

 

یکی از جنجال های زندگی شخصی پارسا ماجرای ازدواج با مهدی کوشکی و جدایی اش از او بود. او در این باره گفت: اسفند ۹۸ با مهدی کوشکی دوست بودم اما ازدواج ما سفید بود. هیچ وقت با کوشکی عقد نکرده بودم و شناسنامه ام سفید است. مجبور بودم به همه بگویم که ازدواج کرده ام تا از نگاه همکارانم در امان باشم.

 

همسر سابق خانم بازیگر

همسر سابق خانم بازیگر

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه
   بانک و بیمه
   اقتصاد کلان و بودجه
   صنعت و انرژی
   بورس و بازار سهام
   طلا و ارز
   بازار مسکن و راه
   بازار خودرو
   اجتماعی