کدخبر : 15173

عکس لورفته از مهناز افشار در قایق تفریحی لاکچری را در کنار خواننده مشهور مشاهده می کنید .

 

عکس لورفته از مهناز افشار در قایق تفریحی لاکچری

 

 

fun1650-2+-+Copy

 
 

 

مهناز افشار قصد بازگشت به ایران را دارد

مهناز افشار از ستاره‌های سینمای ایران در دهه‌های اخیر بوده است. اما چند سالی است که زندگی حرفه‌ای وی تحت تاثیر حواشی مسائل شخصی و خانوادگی‌اش قرار گرفته است.

 

مهناز افشار قصد بازگشت به ایران را دارد؟

 
طوری که از اواخر سال ۹۷ ایران را به مقصد آلمان ترک کرد. وی در پی انتشار توئیتی جعلی مورد پیگرد قضایی قرار گرفت، اما چند روز قبل شاکی خصوصی افشار، وی را بخشید. حالا این سوال پیش می‌آید با رفع این مشکل مهناز افشار به ایران بازخواهد گشت.


داستان از کجا شروع شد؟

ماجرا ازاین قرار بود که مهناز افشار توئیت مشکوک منسوب به صادق حجازی درباره جهاد نکاح دختران ایرانی با اعضای حشدالشعبی را ریتوییت کرد.
اما خیلی زود مشخص شد آن صفحه جعلی بوده است و افشار هم توییت خود را پاک کرد، اما عواقبش برای وی دردساز شد.

روز بعد یکی از طلاب همدانی در شهرش کشته شد. مدتی بعد طلبه‌ای که مهناز افشار به توییتی جعلی با عکس او استناد کرده بود، از این بازیگر شکایت کرد.
سخنگوی قوه قضائیه درباره این پرونده گفت: در خصوص این بازیگر، شخصی از شهروندان شکایت کردند و هم
مدعی‌العموم ورود کرده، اما شخص مورد نظر فعلا در خارج از کشور است و وکیل‌شان اعلام کرده کشور باز می‌گردد.
 

مهناز افشار قصد بازگشت به ایران را دارد؟

 
مهناز افشار در آلمان چه کار می‌کند؟

مهناز افشار اواخر سال ۹۷ از ایران رفت. وی علت سفرش را ادامه تحصیل عنوان کرد. با شکایت حجت‌الاسلام دریاباری و همچنین حضور وی در مسابقه استعدادیابی شبکه ام بی سی پرشیا به نظر می‌رسید افشار قصد بازگشت به ایران را ندارد. اما وی در گفت و گویی با فریدون جیرانی در این باره اظهار کرد: من به یک دلیل خیلی بزرگ به وطنم باز خواهم گشت پدرم آنجا خاک است و مادر من آنجا نفس می‌کشد و از همه مهم‌تر آنجا ریشه من است.
 

مهناز افشار قصد بازگشت به ایران را دارد؟


شاکی مهناز افشار رضایت داد

حجت‌الاسلام دریاباری که به خاطر بازنشر یک توئیت از صفحه‌ای تقلبی که با عکس او ساخته شده بود از مهناز افشار شکایت کرده بود از پس گرفتن این شکایت خبر داد.
وی در این‌باره گفت: این خانم بازیگر در صفحه شخصی خود بابت انتشار متن بسیار زننده که در مورد زنان ایرانی نوشته شده بود از من عذرخواهی کرد و با توجه به نگرانی مادر مهناز افشار، از پیگیری شکایت خود صرف نظر کردم.

حجت‌الاسلام دریاباری همچنین از تلاش محمدیاسین رامین شوهر برای تقاضای بخشش برای افشار خبر داد و گفت: رامین اواخر سال قبل به آمل سفر کرد و در ملاقاتی با بنده تقاضای بخشش همسرش را داشت که من اعلام کردم فقط در صورت عذرخواهی او را می‌بخشم و هیچ پولی هم از این بابت نمی‌خواهم.
یاسین و مهناز!

مهرماه سال ۹۷ مهناز افشار با انتشار توئیتی اعلام کرد که قصد دارد مادری مجرد باشد. همین موضوع این شائبه را ایجاد کرد که شاید افشار از همسرش جدا شده است.

اما روز چند روز قبل یاسین رامین در پست توئیتری، ضمن قید کردن خبر انصراف طلبه آملی از شکایتش نوشت: «گفتند در سالروز تولدش کاشانه به دور است؛ خدای مردمانش قاصدکی از خاک ایران بر شانه‌هایش نشاند»

گویا همانطور که حجت‌الاسلام دریاباری هم گفته بود یاسین رامین برای رضایت گرفتن تلاش کرده است. با این وجود موضوع جدایی این دو نفر همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

مهناز افشار در ایران است؟

مهناز افشار پست اینستاگرامی را برای تولدش منتشر کرد، اما کامنت عجیب مجید صالحی در نوع خود جالب توجه بود. مجید صالحی با اشاره به عکسی که افشار گذاشته بود، نوشت: چه خاص و چه جالب عکس و فضا جوریه انگار خارج از ایرانی.
 

مهناز افشار قصد بازگشت به ایران را دارد؟


به نظر می‌رسد برای روشن شدن کامل این موضوع باید منتظر اتفاقاتی در روز‌های آینده بود.

 

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه