کدخبر : 15849

حمایت احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو در پایتخت از سارا و نیکا دو خواهر دوقلو به دلیل حذف ناگهانی از سریال پایتخت 7 در سایت ها حاشیه ساز شد. در ادامه برای اطلاع بیشتر از این موضوع مطالب زیر و کپشن احمد مهران فر را مشاهده کنید.

 ماجرای حمایت ارسطو از سارا و نیکا چیست؟ احمد مهران فر بازیگر سریال پایتخت برای حمایت از سارا و نیکا فرقانی دو قلو های معروف سریال پایتخت در صفحه رسمی اینستاگرامش نوشت:
 

دخترای گلم سارا و نیکای عزیز یادمون نمی ره تو روزای سخت پایتخت چجوری پا به پای ما بزرگترا میومدین و هیچ وقت خسته نمی شدین دوستتون دارم …شما همیشه سارا نیکای عمو ارسطو هستین. در ادامه عکس منتشر شده مربوط به حمایت ارسطو از سارا و نیکا را در زیر متن مشاهده کنید:

 

 

ارسطو_سارا و نیکا

 


خبرداغ : شنبه و یکشنبه هفته آینده برای شب یلدا تعطیل می شود


 

بیوگرافی

  • نام:سارا و نیکا
  • نام خانوادگی:فرقانی اصل
  • تاریخ تولد:1383/5/8
  • محل تولد:تهران
  • محل سکونت:سوئد

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

 

 

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.
 

 

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.
 
 

 

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.
 

 

شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.
 
 
 
آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه