کدخبر : 15895

الهام پاوه نژاد در اینستاگرام خود خبر از عمل موفقیت آمیز بابک جهانبخش داد.

الهام پاوه نژاد بازیگر سرشناس ایرانی در جدیدترین استوری اینستاگرامی خود آخرین وضعیت  بابک جهانبخش  که زیرتیغ جراحی بود را تشریح کرد.

الهام پاوه نژاد در استوری خود عکسی از بابک جهانبخش و همسرش منتشر کرد واینطور نوشت:

 

الان با پریا جان صحبت کردم ،خدارو شکرعمل بابک عزیزمان با موفقیت تمام و به و به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده است.

 

بابک جهانبخش  خواننده موسیقی پاپ در آستانه کنسرت آنلاین خود دچار عارضه قلبی شده و به دلیل انسداد رگ های قلبی تحت نظر پزشکان معالج بود.

 

بابک جهانبخش خطر سکته را از سر گذرانده اما هم اکنون تحت نظر پزشکان معالج خود در حال آماده شدن برای عمل جراحی قلب باز بوده و حال الهام پاوه نژاد خبر از سلامت وی بعد از عمل جراحی داده است.

 

photo_2020-12-15_15-15-25

 

این خواننده اواخر هفته گذشته در پاسخ به برخی ادعاهای رسانه ای درباره کنسرت اخیر خود، اعلام کرد: به این اجرا و اثری که تولید کردیم ایمان داریم و هرگز کم نگذاشتیم و اصلاً هدفمند تولید کردیم که کیفیت اش سینماتیک باشد و جذابیتش چند برابر. نتیجه یک تلاش بلند مدت که تماماً عشق به مخاطب را در آن خواهید دید.

 

در روزهای گذشته خبر برگزاری کنسرت ضبط شده  بابک جهانبخش  در تاریخ ۲۶ و ۲۷ آذر، هیاهوی زیادی را در فضای مجازی باعث شده است.

 


خبرداغ : زنده به گور شدن ملیکا 8 ساله در خوزستان + فیلم و عکس هولناک


 

با توضیحات محمد حاتم پور، به نظر می آید بابک جهانبخش فیلم کنسرت «احساس» را در شب جراحی  عمل قلب  باز از روی تخت بیمارستان تماشا خواهد کرد.

 

شروع فعالیت هنری  بابک جهانبخش

بابک جهانبخش  نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم در آلمان آغاز نمود و بعد از پایان تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد. اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود.

 

او دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۷۶ و در ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تأیید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.

 

در سال ۸۲ تولید اولین آلبوم او شروع شد و در سال ۸۴ آلبوم "چی شده" را روانه بازار کرد و در همان سال هم به عنوان دومین پدیده سال انتخاب شد.

 

بابک جهانبخش  با انتشار آلبوم من و بارون وارد مرحله جدیدی از فعالیت هنری خود شد. ترانه «من و بارون» از این آلبوم به همراهی رضا صادقی خوانده شده‌است. این ترانه در فهرست صد ترانه برتر سال ۲۰۱۲ در رادیو جوان سیزدهم شد

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه