اختلاف سنی فاحش نوید محمدزاده و فرشته حسینی لو رفت + عکس

کدخبر : 19163

اختلاف سنی جالب نوید محمدزاده و فرشته حسینی را در این صفحه می خوانید .

نوید محمدزاده با انتشار یک کلیپ از ازدواجش با فرشته حسینی پرده برداشت اما حرف و حدیث های زیادی پیرامون رابطه این دونفر به گوش می رسد . نوید محمدزاده با انتشار این ویدیو بازدید 12 میلیونی در اینستاگرام را رد کرد که به یکی از پربازدیدترین های اینستاگرام تبدیل شد . 

 

 

دستمزد نوید محمدزاده برای بازی در کلیپ تبلیغاتی 

نوید محمدزاده بازیگر کم حاشیه ای نبوده است و همواره با تیپ های جنجالی و نامتعارف در جشنواره های سینمایی سرزبان ها می افتاد . در آخرین حواشی به وجود آمده در مورد نوید محمدزاده پیرامون بازی او در تیزر تبلیغاتی یک شرکت آبمیوه بود که دستمزد میلیاردی نوید محمدزاده جنجالی شد و واکنش این بازیگر نیز نسبت به این حواشی در نوع خود جالب بود . 

 

 

دریافت سیمرغ از حق کشی تا افتخار در جشنواره فیلم فجر 

نوید محمدزاده در بخش جوایز جشنواره فیلم فجر نیز همواره مورد ظلم واقع شده است . او که برای بازی در فیلم های بدون تاریخ بدون امضا و سرخپوست و متری شیش و نیم کاندید سیمرغ شده بود در بعضی موارد در رقابت با سایر بازیگران موفق به دریافت این جایزه نشد . تا جایی که بسیاری از اهالی سینما سیمرغ های بیشتری را حق نوید محمدزاده می دانند . 

 

 

644353a5-94d3-49fe-8266-c0af5f9e6bf2

نوید محمدزاده و همسرش 

 

ازدواج نوید محمدزاده با فرشته حسینی 

چند ماهی است که شایعه رابطه نوید محمدزاده با فرشته حسینی در شبکه های اجتماعی به راه افتاده بود تا جایی که عکس های نوید محمدزاده و فرشته حسینی در لوکیشن های یکسان با لباس های یکسان بسیار حاشیه ساز شده بود . حتی همبازی شدن این دو بازیگر در سریال قورباغه نیز حواشی خاص خودش را داشت . اما بعد از مدتی نوید محمدزاده با انتشار یک فیلم در صفحه شخصی اش خبر از رابطه عاشقانه اش با فرشته حسینی داد که باعث تعجب و تبریک اهالی سینما شد . 

 

0ab6c5b0-4781-474a-8951-93b1ea9eeb79

فرشته حسینی و هومن سیدی 

 

ماجرای اختلاف سنی فرشته حسینی و نوید محمدزاده 

بعد از خبر ازدواج نوید محمدزاده و فرشته حسینی شایعات دیگری در مورد این دوبازیگر به گوش می رسید اما مهمترین آن ها اختلاف سنی جالب این دو بازیگر بود . نوید محمدزاده متولد سال 1365 و یک فروردینی است . در عین حال فرشته حسینی متولد سال 76 می باشد که این دوبازیگر با هم 11 سال تفاوت سنی دارند که این موضوع در شبکه های اجتماعی وایرال شده است و نظرات مختلفی را به دنبال داشته پیش از این نیز ملیت فرشته حسینی جنجالی شده بود که بسیاری رابطه این دوبازیگر را مساوی با شکسته شدن تابوی نژاد پرستی نیز می دانند . 

 

 

408d9a30-bc28-4f9a-a5c9-f7d1e93ee555

جشن تولد فرشته حسینی 

 

bf62e24f-2ed0-45ad-a3b1-f6a09dceaa2b

پست اینستاگرمی نوید محمدزاده 

d1cfbee4-38f0-4158-9c4a-9e2d98b0d469

سیگار کشیدن فرشته حسینی همسر نوید محمدزاده

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه