عکس جدید سردار آزمون و نامزدش + عکس

کدخبر : 20375

جدیدترین عکس سردار آزمون و نامزدش آناهیتا که گفته می شود از او بزرگتر است را ببینید.

 به گزارش رصداقتصادیسردار آزمون که با گلزنی در بازی حساس مقابل بحرین دوباره با هواداران تیم ملی آشتی کرده، عکس تازه ای از خود و نامزدش آناهیتا منتشر کرده است.

 

سردار آزمون که این روزهای در اردوی تیم ملی در بحرین حضور دارد، در این عکس در کنار نامزدش آناهیتا قرار دارد و دختربچه خردسالی را در آغوش گرفته است.

 

با توجه به حضور او در بحرین به نظر می رسد این عکس مربوط به روزهای اخیر نباشد.

 

عکس جدید سردار آزمون و نامزدش آناهیتا - وقت صبح

نامزدی سردار و آناهیتا

سال ۹۸ بود که آزمون در برنامه دورهمی اعلام کرد در شرف ازدواج است و مایل است هر چه زودتر با همسر آینده اش نامزد کند. آزمون توضیح بیشتری درباره ی ازدواج خود نداد اما در پاسخ به سؤال مهران مدیری درباره ی نحوه ی آشنایی اش با همسر آینده ی خود گفت آشنایی دورادوری با یکدیگر داشتند و در اولین ملاقات به همدیگر علاقمند شدند.

سال گذشته نیز آزمون در گفتگوی خود با یکی از خبرگزاری ها گفت به احتمال ۹۹ درصد به زودی ازدواج می کند، البته اگر خانواده ی عروس موافقت کنند.

او همچنین گفت مطمئن است با ازدواج و تشکیل خانواده می تواند بیشتر از این ها پیشرفت کند و اغلب بازیکنان بزرگ روسی هم سن و سال او فرزند هم دارند و از زندگی خود بسیار راضی هم هستند.

اما آن هایی که صفحه ی اینستاگرام سردار را دنبال می کنند می دانند که این بازیکن جوان مدت ها است گهگاه تصاویری از خود در کنار همسرش منتشر می کند و تصاویر زیادی هم از این زوج جوان در فضای مجازی منتشر شده است.

آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون متولد ۱۳۷۱ است و گفته می شود او و آزمون مدتی است با یکدیگر نامزد کرده اند. از زندگی شخصی آناهیتا کریمی اطلاعاتی در دست نیست و از او تنها یک صفحه شخصی در اینستاگرام وجود دارد که در بخش بیوگرافی آن به نامزدی او با سردار آزمون اشاره شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه