مینا وحید

عکس جدید مینا وحید در کنار ساحل دریا | بیوگرافی مینا وحید

کدخبر : 22064

مینا وحید بازیگر سینما و تلویزیون در پیج اینستاگرامش یک عکس از خودش در کنار ساحل دریا منتشر کرد.

به گزارش رصد اقتصادی: مینا وحید یکی از زن های جوان عرصه تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران است. مینا وحید علاوه بر بازیگری در عرصه نویسندگی نیز فعالیت دارد. تیپ ها و استایل های مینا وحید در جشنواره ها و برنامه های هنری با حاشیه هایی روبرو بوده است. مینا وحید یکی از چهره های آینده دار سینمای ایران است و آینده خوبی پیش روی این هنرمند جوان است. مینا وحید تاکنون در چند فیلم به ایفای نقش پرداخته است که به خوبی توانسته است از عهده آن ها بر بیاید.
مینا وحید در پیج اینستاگرامش، عکس زیر را از خودش در کنار دریا منتشر کرد و برای مردم پاییز خوبی را آرزو کرد.

مینا وحید

مینا وحید با انتشار این عکس نوشت:
هرکجای دنیا باشی مهم نیست
مهم اینه که بتونی از قفس ترسهات بیرون بیای پاییز خوبی رو براتون آرزو می کنم.

بیوگرافی مینا وحید

 

مینا وحید متولد 17 مرداد 1366 در رشت به دنیا آمد و بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل فوق لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه هنری و معماری است که از 20 سالگی با فیلم «آتش سبز» شروع به کار کرد و با «بانوی عمارت» درخشید. مینا وحید در یک خانواده پنج نفره در رشت به دنیا آمد و یک خواهر بنام میترا که تحصیلکرده رشته دکترای روانشناسی است دارد و نام تنها برادرش هم میلاد است؛ پدر او تاجر بودند که خرداد سال 1395 فوت کرد و مادرش فرهنگی است.
او فعالیت خود را از زمان دانشجویی با تئاتر شروع کرد و بعدها از طریق یکی از دوستان نویسنده اش به کار سینمایی معرفی شد اما بخاطر استرس در تست رد شد.

شروع حرفه ای جلوی دوربین

در سال 1386 که 20 ساله بود با فیلم «آتش سبز» به کارگردانی محمدرضا اصلانی در نقش دوست ناردانه اولین بار جلوی دوربین رفت. با این حال اولین تجربه حرفه ای او بازی در فیلم «ساعت به وقت صفر» سال 1390 بود که در عید نوروز آن سال در شبکه یک به نمایش درآمد.

صحبت مینا وحید در یک مصاحبه:

سال 1395 زمان اکران فیلم «کفش هایم کو؟» پدرم فوت کرد و من دچار شوکی شدم که نتوانستم دو سال کار کنم تا اینکه بعد از آن در سریال بانوی عمارت بازی کردم. بیشتر اوقات فراغت را با ورزش پر می کنم تا روی فرم بمانم ، بسکتبال را بصورت حرفه ای دنبال می کنم و مدتی هم اسکواش بازی می کردم.
فیلم می بینم، کلاس بدن و بیان می روم و همیشه هم حواسم به رژیم غذایی ام است. نقد همیشه خوب است و باید وجود داشته باشد تا عوامل از نقد برای بهبود کار خود بهره ببرند اما برخی از منتقدان به جای نقد بصورت زننده ای توهین می کنند.
برای برخی از حاشیه هایی مانند دست دادن بازیگران ایرانی زن و مرد در مراسم های خارجی که در کشور به وجود می آید متاسفم. من الان با یکی دست بدهم نمی دانم چه اتفاقی رخ می دهد که اینقدر حساسیت برانگیز باشد که یک ثانیه است و تمام می شود؛ او در پاسخ به حرام بودن این کار می گوید: یکی از خانم های سیاستمدار مصاحبه کرده و گفته بود که این مسئله در خیلی از کشورهای مسلمان خارجی آزاد شده است.

شهرت با دوران عاشقی

سال 1393 با بازی در فیلم سینمایی «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان علاوه بر شهرت، مورد تحسین منتقدان این فیلم قرار گرفت. خودش هم می گوید بهترین روز کاری اش زمان بستن قرارداد با این فیلم بود.

رابطه مینا وحید و رضا کیانیان

سال 1394 بازی مینا وحید در فیلم «کفش هایم کو؟» بعنوان دختر رضا کیانیان حسابی جنجال برانگیز شد چرا که در طول فیلم سکانس هایی از لمس دست وجود داشت. در ابتدا این فیلم هم نوشته شده بود: در طول فیلم دست هایی که رضا کیانیان را لمس می کند ، دستان واقعی همسر ایشان هستند؛ همین عبارت هم باعث شد شائبه ازدواج ایشان با آقای کیانیان منتشر شود که صحت نداشت.

 

منبع: آخرین خبر
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: