خیریه مهر لیلا | مراسم افطاری | سلبریتی | لیلا بلوکات

ببینید | سلبریتی ها مهمان افطار لیلا بلوکات

کدخبر : 30126

به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس خیریه مهر لیلا که متعلق به لیلا بلوکات بازیگر محبوب کشور است، مراسم افطاری با حضور سلبریتی ها بعد از دو سال از گذشت کرونا برگزار شد.

خیریه مهر لیلا 10 سال پیش و در سال 1391 توسط لیلا بلوکات تأسیس و پایریزی شد. خیریه مهر لیلا هر ساله برنام های متعددی دارد که معمولاً با حضور خود لیلا بلوکات برگزار می شوند. هدف خیریه مهر لیلا کمک به کودکان است. کودکتم ناتوان جسمی و ذهنی و یا مبتلا به بیماری های خاص. امسال دهمین سال تأسیس خیریه مهر لیلا است و همزمان مراسم افطاری با حضور هنرمندان در این خیریه برگزار شد.

 

ماموریت خیریه مهر لیلا
خیریه مهرلیلا با مدیریت «لیلا بلوکات» از سال 1391 و با شماره ثبت 41698 تاسیس و فعالیت خود را به طوری رسمی آغاز نمود. خیریه مهرلیلا رسالت خود را همچون سال های گذشته خدمت رسانی به کودکان می داند، کودکانی با شرایط کم توان جسمی و ذهنی، مبتلا به سرطان و بیماری های خاص، بی سرپرست و بد سرپرست در مناطق محروم و همچنین کمک هایی بنا به شرایط اضطرار مانند زلزله، سیل و بلایای طبیعی از محورهای اصلی خدمات خیریه مهرلیلا می باشد.

 

موسسه خیریه مهر لیلا
لیلا بلوکات پس از سال‌ها فعالیت‌های انسان دوستانه در حمایت از بیماری‌های سرطانی، ام اس، سندروم دان، کودکان معلول، کودکان یتیم و بد سرپرست، سر انجام در روز جمعه 8 هرداد 1394 همزمان با روز بیماران ام اس طی مراسمی از وی تقدیر شد و لیلا بلوکات به عنوان (سفیر سلامت جهانی‌ام اس) منصوب شد.


 
*همه ما می توانیم یک حامی باشیم
*یک حامی برای یک دنیا نیازمند
*مهم نیست با چه توان و به چه مقداری حمایت کنیم بلکه مهم حرکت انسان دوستانه ما می باشد که می تواند به یک نیازمند امید دهد
*دوستی را می شناسم که وضعیت مالی مناسبی ندارد که بصورت مالی حمایت کند ، اما دل زنده ای دارد که با شادی آفرینی خود باعث حمایت این فرزندان نیازمند می شود
*هموطن با هر توان بشتاب…

 

چشم انداز خیریه مهر لیلا
ما معتقدیم جامعه بزرگ و افتخار آفرین ایرانی هرگز نسبت به سایر هموطنان و انسان ها بی‌تفاوت نیست. افراد بسیاری علاقمند هستند به نحوی در فعالیت های خیرخواهانه و انسانی شرکت کنند و بدون شک خیریه مهرلیلا انتخاب خوبی برای اثرگذاری خیرخواهانه و مسئولانه آنان است.

اگر فرزند و یا دوست شما معلول و یا به سرطان، سندروم دان یا بیماری های خاص مبتلا است، فراموش نکنید که خیریه مهرلیلا حامی استوار شماست و همواره شما را در مسیر درمان عزیزتان، مشتاقانه همراهی خواهد کرد.

 

راه های ارتباط  با خیریه مهر لیلا:
بی تردید در همسایگی ما و شهرما فرزندانی نیازمند ولی عزیز و باکرامتی هستند که دست تقدیر پشتوانه ی عظیم پدر را به دلایلی چون جدایی والدین و یا گسستن پدر از فضای پر مهر خانوادگی از زندگی شان زدوده و یا به دلیل بیماری و کهولت؛ پدر توان اداره ی زندگی را ندارد.

 

ایمیل: info@mehreleila.ir
همه ما می توانیم یک حامی باشیم

یک حامی برای یک دنیا نیازمند

مهم نیست با چه توان و به چه مقداری حمایت کنیم بلکه مهم حرکت انسان دوستانه ما می باشد که می تواند به یک نیازمند امید دهد

دوستی را می شناسم که وضعیت مالی مناسبی ندارد که بصورت مالی حمایت کند ، اما دل زنده ای دارد که با شادی آفرینی خود باعث حمایت این فرزندان نیازمند می شود

 

هموطن با هر توان بشتاب. .

وب سایت : mehreleila.ir

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه