قیمت طلا | قیمت طلا امروز

قیمت طلا به زمین خورد | آخرین قیمت طلا در سه شنبه 1 شهریور 1401

کدخبر : 37750

هر گرم طلا ۱۸ عیار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۷۵۰۰ تومان کاهش، ۱,۲۳۷,۹۰۰ تومان نرخ گذاری شد.

در روزهای اخیر بازارهای کشور تحت تاثیر اخبار مرتبط با برجام قرار داشته اند. هرچند در مدت اخیر برخی اخبار ضد و نقیش در این باره منتشر شده است اما در بسیاری از اخبار، توافق نزدیک اعلام شده است. همین موضوع کاهشی شدن قیمت دلار را در پی داشته است که در ادامه آن قیمت طلا و سکه نیز در بازار کاهشی شد. قیمت دلار در بازار آزاد و قیمت اونس جهانی دو مولفه تاثیرگذار بر قیمت طلا و سکه در بازار هستند. سقوط قیمت طلا به کانال ریزش از موضوعات داغ این روز ها است.

قیمت طلا امروز سه شنبه 1 شهریور 1401

هر گرم طلا ۱۸ عیار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۷۵۰۰ تومان کاهش، ۱,۲۳۷,۹۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر مثقال طلا 18 عیار در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۷۱۰۰۰ تومان کاهش، ۵,۳۶۲,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.هر اونس طلا در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۳.۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱ کاهش، ۱,۷۳۵ نرخ گذاری شد.

سکه امامی با کاهش ۲.۵۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۳,۵۴۸,۰۰۰ تومان معامله شد.نیم سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۱۰۰۰۰۰ تومان کاهش، ۷,۷۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.ربع سکه با کاهش ۲.۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان معامله شد.هر سکه گرمی در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰ تومان بدون تغییر، ۲,۸۴۲,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار

امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۱,۲۵۵,۴۰۰ (یک میلیون و دویست و پنجاه و پنج هزار و چهارصد ) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ مصادف با ۲۳ آگوست ۲۰۲۲ - با کاهش ۱.۴۱ درصدی به ۱,۲۳۷,۹۰۰ (یک میلیون و دویست و سی و هفت هزار و نهصد ) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا 18 عیار

امروز هر مثقال طلا 18 عیار برخلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، بطوری که هر مثقال طلا 18 عیار که روز قبل تا ۵,۴۳۳,۰۰۰ (پنج میلیون و چهارصد و سی و سه هزار) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ مصادف با ۲۳ آگوست ۲۰۲۲ - با کاهش ۱.۳۲ درصدی به ۵,۳۶۲,۰۰۰ (پنج میلیون و سیصد و شصت و دو هزار) تومان رسید.

قیمت اونس طلا

امروز هر اونس طلا مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۷۳۸ (یک هزار و هفتصد و سی و هشت ) رسیده بود، امروز - سه شنبه ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ مصادف با ۲۳ آگوست ۲۰۲۲ - با کاهش ۰.۱۷ درصدی به ۱,۷۳۵ (یک هزار و هفتصد و سی و پنج ) رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه