کریستیانو رونالدو | ازدواج کریستیانو رونالدو | فرزندان کریستیانو رونالدو

داستان غم انگیز و دردناک رونالدو | پایان رابطه عاشقانه جورجینا و کریستیانو رونالدو

کدخبر : 38430

رسانه مادریدی نوشت: با بسته شدن بازار نقل و انتقالات در لیگ انگلیس ، داستان غم انگیزی که کریستیانو رونالدو در طول تابستان تجربه کرد، به پایان رسید.

کریستیانو رونالدو از بهترین فوتبالیست های حال حاضر است. کریستیانو رونالدو روزهای پایانی فوتبال خود را سپری می کند.  کریستیانو رونالدو به دنبال تیمی بود تا چند بازی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا انجام دهد تا رکوردهای فردی اش را افزایش دهد.

پایان داستان غم انگیز و دردناک رونالدو

رسانه مادریدی نوشت: با بسته شدن بازار نقل و انتقالات در لیگ انگلیس ، داستان غم انگیزی که کریستیانو رونالدو در طول تابستان تجربه کرد، به پایان رسید.

وقتی که CR7 ناامیدانه برای ارائه خدمات خود به درب باشگاه های بزرگ می‌کوبید، وقتی که باشگاه‌های بزرگ اروپایی یکی پس از دیگری با یک کلمه "نه، متشکرم" مودبانه پاسخ می دادند، احساسی تلخ و شیرین ایجاد کرد که نزدیک به شفقت بود. واقعا دیدنی نبود که ببینیم یکی از بهترین فوتبالیست های تمام دوران تا کجا می تواند پیش برود.

او به دنبال تیمی بود تا چند بازی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا انجام دهد تا رکوردهای فردی اش را افزایش دهد. او برای رسیدن به این هدف منچستریونایتد را نادیده گرفت، یکی از خاص ترین باشگاه های دوران حرفه ای خود و جایی که او را به میان نخبگان جهان و رئال مادرید رساند.

اما هیچکس نمی تواند از این موضوع غافلگیر شود زیرا کریستیانو همیشه این گونه بود. او بالاتر از همه چیز و همه کس بود. صحبت از افت با توجه به عملکرد او در فصل گذشته منصفانه نیست. در عوض درباره عملکرد رونالدو باید گفت او را همچنان بالاتر از سایر ستارگان نسل خود مانند مسی، گریژمان یا نیمار قرار می دهد.

او با 24 گل در 39 بازی، بسیار بالاتر از حد متوسطی بود که توسط "شیاطین سرخ" ارزیابی شود. اما با زدن 24 گل دیگر نمی تواند مثل گذشته وقتی 50 گل میزد درخواست چیزی های بیشتری داشته باشد. کریستیانو همچنان خود را با 50 گل می‌بیند که در حال حاضر «فقط» نیمی از گل ها را به ثمر رسانده است.

مهمتر از همه، چیزی که کریستیانو هرگز از آن دست نمی کشد، شخصیت اوست. منیت بیش از حد او. این جاه طلبی که باعث شد او به یک فوتبالیست بزرگ تبدیل شود که می تواند رو در روی مسی بایستد. به همین دلیل است که دیدن رونالدو در چنین شرایطی دردناک بود.

خالکوبی عجیب جورجینا نامزد کریستیانو رونالدو سوژه شد 

2 روز پیش، جورجینا تصویری از خود در اینترنت منتشر کرد که درحال خالکوبی یک تتو روی سعد دست چپش بود. اما او تا امروز نتیجه نهایی و طرح تتوی خود را فاش نکرده بود. اکنون می‌دانیم که خالکوبی جورجینا برای رونالدو بوده و مفهومی عاشقانه داشته است.

طرح تتوی جورجینا برای رونالدو بسیار مینیمال، و مفهوم آن نیز مشخص کاملاً مشخص است. این تتلو حرف انگلیسی C و G را نشان می‌دهد که یک قلب میان آن‌ها قرار گرفته است. حرف C مخفف کریستین، و حرف G نیز مخفف جورجیا است. این تتو عشق بیسار زیادی میان رونالدو و جورجیا را نشان می‌دهد.

خداحافظی تلخ کریستیانو رونالدو از فوتبال؟

کریستیانو رونالدو احتمالا در حال سپری کردن بدترین روزهای دوران ورزشی خود است. این ستاره 37 ساله و پرتغالی، در تمرینات پیش فصل منچستریونایتد غایب بود و تنها بعد از یک سال برای جدایی از این باشگاه تلاش می‌کرد. اما عدم تمایل هیچ‌یک از تیم‌های بزرگ اروپا به خرید این بازیکن، در نهایت احتمالا او را مجاب به ماندن در اولدترافورد خواهد کرد. اما فصل برای شیاطین سرخ به شکل غیرقابل باوری آغاز شده و آنها در دو هفته ابتدایی حتی یک امتیاز هم نگرفته‌اند. 

تیم اریک تن هاخ این هفته در خانه برنتفورد به میدان رفته و با ارائه نمایشی فاجعه بار، با چهار گل مغلوب این تیم شد. اما کریستیانو رونالدو بعد از این بازی خیلی عصبانی بوده و حواشی اطراف خود را بیشتر کرده است.

نشریه دیلی میل در گزارشی مدعی شد مدعی شد استیو مک‌لارن در حال ترغیب و راضی کردن ستاره پرتغالی برای عذرخواهی از انبوهی از هواداران خشمگین منچستریونایتد دیده شده است. اما رونالدو صحبت کوتاهی توام با عصبانیت با مک‌لارن داشت و به سرعت از زمین خارج شد. همچنین این بازیکن با اکراه از کنار اریک تن هاخ عبور کرد و تمایلی به صحبت کردن با سرمربی هلندی منچستریونایتد نشان داد.

در ادامه و به جای رفتن به سمت هواداران برای عذرخواهی، این بازیکن به سرعت به سمت تونل و خانه رفت. جالب اینجاست تقریبا تمام بازیکنان یونایتد بعد از این نمایش افتضاح و شکست سنگین از هواداران عذرخواهی کردند، اما کریستیانو رونالدو تمایلی به انجام این کار نشان نداد و به نظر اینقدر عصبانی بود که تصمیم گرفت مستقیم راهی رختکن شود. در طول مسابقه نیز به نظر رونالدو خیلی خسته و کلافه بود و بارها حالت چهره او حاکی از به‌هم ریختگی ذهنی این ستاره بزرگ بود.

کریستیانو رونالدو به شوخی با جورجینا در گیر می شود تا واکنش فرزندانش را ببینند.

خبر جدایی کریستیانو رونالدو با ایرینا شایک، مدل روسی در رسانه ها منتشر شد و اندکی بعد توسط خود شایک تآیید شد که او به رابطه ۵ ساله خود با رونالدو پایان داده است.

به مناسبت جشن تولد پسر رونالدو ، نامزد کریستیانو رونالدو جورجینا و کریستیانو رونالدو، پسرش را شگفت زده کرد و هدیه‌ای گرانقیمت برایش گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه