جام جهانی قطر | جام جهانی قطر 2022 | تیم ملی ایران در جام جهانی قطر

کیت تیم ملی ایران برای جام جهانی قطر | طرح کیت تیم ملی ایران زودتر از موعد لو رفت

کیت تیم ملی ایران برای جام جهانی قطر | طرح کیت تیم ملی ایران زودتر از موعد لو رفت
کدخبر : 41687

با اعلام فدراسیون فوتبال ۱۵ آبان از لباس تیم ملی در جام جهانی رونمایی می‌شود.

به گزارش رصدورزشی: با اعلام فدراسیون فوتبال ۱۵ آبان طی مراسمی از لباس تیم ملی در جام جهانی قطر رونمایی می‌شود. به همین دلیل امروز جلسه‌ای با حضور مسئولین فدراسیون فوتبال در ساختمان سئول برگزار و هماهنگی نهایی برای انجام این مراسم انجام شد. پیش از این قرار بود ۳۰ مهر به طور رسمی از لباس رسمی ایران در جام جهانی قطر که توسط شرکت مجید تولید شده است، رونمایی شود اما فدراسیون به بهانه جذب اسپانسر مالی آن را به تعویق انداخت. تیم ملی جزو آخرین تیم‌های حاضر در جام جهانی است که از پیراهن اول و دوم خود در جام جهانی رونمایی می‌کند و باید دید در دو جدال دوستانه با نیکاراگوئه و تونس از آن استفاده می‌کنند یا خیر.

در شرایطی که طی روزهای اخیر علاقه‌مندان به تیم ملی در انتظار رونمایی رسمی از کیت شاگردان کی‌روش در جام جهانی 2022 قطر بودند، فدراسیون فوتبال امروز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مراسم رونمایی از لباس تیم ملی فوتبال روز یکشنبه 15 آبان ماه برگزار می شود.

به نظر می‌رسد که تصویر منتسب به یوز ایرانی که از سال ۲۰۱۴ تا کنون به صورت مستمر و به شکل تصویر محو بزرگ یا تک دایره‌ای بر روی لباس های تیم ملی از برندهای مختلف دیده می شد، از لباس ایران برای جام جهانی ۲۰۲۲ حذف شده و به جای آن از الگوی پوست یوزپلنگ در محدوده آستین و شانه استفاده شده است.

این اطلاعات نشان می دهد که به احتمال فراوان، طرحی که چند روز پیش وب سایت فوتی هدلاینز منتشر کرده، همان لباسی است که قرار است در جام جهانی بر تن ملی پوشان دیده شود. رسانه فوتی هدلاینز که در زمینه معرفی البسه تیم‌ها، رسانه‌ای معتبر به شمار می‌رود، چند روز پیش طرحی از لباس تیم ملی را منتشر کرد که ممکن است طرح مورد تأیید فیفا باشد.

فوتی هدلاینز در توضیح این کیت نوشته بود:

به نظر می رسد ایران برای جام جهانی 2022 مجموعه جدیدی از لباس ها را دریافت خواهد کرد. تصویری از مینی کیت فیفا 23 بر اساس کیت جدید خانگی ایران در جام جهانی 2022 در فضای مجازی منتشر شده است.

ایران مجموعه جدیدی از لباس‌های ساخت برند مجید را در ژانویه امسال روانه بازار کرد و انتظار می‌رود که این لباس‌ها در جام جهانی قطر به تن بازیکنان برود.

پیراهن ایران در جام جهانی 2022 به شکل طرحی خالی به رنگ سفید با تزئیناتی به رنگ پرچم ایران روی یقه و سرآستین طراحی شده است.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته پیراهن ایران در جام جهانی 2022، طرح یوزپلنگ ایرانی است که در بالای آستین‌ها و همچنین پانل‌های کناری ظاهر می شود، جایی که کمی کمتر برجستگی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه

دانلود جوکر

Kim Kardashian

خرید بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

آی روتایل

آراز کمیکال

سیر فروش

گواندو روپ

استیل شفت

شامپو

روغن موتور تیکُل

گِرِیپ سید

بازار روفرشی