زنجانی‌ها، بنی‌فاطمه و پناهیان رکورد زدند/

۴۵ میلیون بازدید در دهه اول محرم آپارات

۴۵ میلیون بازدید در دهه اول محرم آپارات
کدخبر : 57398

در دهه اول محرم حدود ۴۵ میلیون بازدید توسط عزادران حسینی(ع) از محتوای ویژه این دهه در «آپارات» صورت گرفته است.

پلتفرم کاربرمحور «آپارات» که امسال هم بخش‌های مختلفی را ویژه ایام محرم تدارک دیده بود، تنها در پخش زنده میزبان ۳۱۱ هزار و ۱۵۲ بازدید از سوی مردم شد. همچنین محتواهای بخش‌های مختلف محرمی این وبسایت، ۴۴ میلیون و ۷۳۷ هزار و ۸۱۰ بازدید داشته است. شایان ذکر است در دهه اول محرم، بیش از ۲۳ ‌هزار ویدئو توسط مداحان، سخنرانان و کاربران آپارات در باکس ویژه محرم این سایت بارگذاری شد.

بر اساس این گزارش، در بین صفحات پربازدیدی که توسط مخاطبان مورد استقبال قرار گرفته‌، در پخش زنده «هیئت ثارالله زنجان» با حدود ۱۱ هزار بازدید، در صدر علاقمندی و مشاهده مردمی قرار گرفته است. همچنین صفحه «سیدمجید بنی‌فاطمه» با ۱۰ هزار و ۷۷۱ بازدید و صفحه «میقات مدیا» هم با نزدیک ۱۰هزار بازدید جزو پرمخاطب‌های دهه اول محرم قرار دارد، این صفحه علاوه بر محتواهای متناسب با این ماه، به واسطه پخش زنده هیئت‌ها و مراسم تعزیه مخاطبان بسیاری را با خود همراه کرده است.

همچنین صفحه «حسینیه بزرگ زواره» که به پخش تعزیه اختصاص دارد با ۸ هزار و ۳۸۲ بازدید و صفحه «گنجینه تعزیه ایران» هم با بیش از ۸ هزار بازدید در گروه پربازدیدهای دهه اول محرم قرار گرفتند. در قسمت سخنرانی‌ها هم صفحه «علیرضا پناهیان» با بیش از ۶ هزار بازدید، در گروه پرمخاطب‌های این ایام قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه